Promotion

1 Yıl Garanti Hizmeti Veren Sharp Servisi Sizinle!

Yazar Eren Can

Ev teknolojisinin en fazla kullanılan iki cihazı olan buzdolabı ve televizyonda Sharp kalitesi, kullanıcılara eşsiz bir seçenek sunuyor. Son derece gelişmiş yazılım özellikleri ile çağın akıllı teknoloji fonksiyonlarından televizyon ve buzdolabı kullanımında da yararlanılabilmesine yardımcı oluyor. Bu nedenle son dönemlerde yoğun olarak tercih edilen yenilikçi Sharp akıllı televizyon ve buzdolabı ürün grupları ile yaşam alanlarında her ürün konusunda da son derece modern standartlardan yararlanılabiliyor.

Sharp Servis merkezi ise bu gelişmiş teknoloji ile uyumlu bir servis hizmeti ağını bölge genelinde tüketicilerine en yüksek kalite standartlarında sunuyor.

Haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak bölge genelinde hazır bulundurulan tam donanımlı mobil gezici servis araçları ile hizmetlerini çok kısa zaman dilimleri içerisinde tüketicilere ulaştıran Sharp Servisi merkezine her an iletişim numaraları üzerinden ulaşılabiliyor.

Uzman teknikerlerine görev aldığı özel buzdolabı ve televizyon servis hizmetleri için yapılan arıza bildirimlerinde, en yakın lokasyonda buluna tam donanımlı servis araçları yönlendiriliyor. Böylelikle tüketicilerin kesinlikle vakit kaybı yaşamalarının önüne geçilebiliyor.

Ayrıca arıza onarım hizmetlerinin ardından tüketicilere 1 yıllık garanti desteği de verilerek, arıza onarım sonrası kullanım sürecinde de son derece yüksek kalite standartlarında ekonomik servis hizmetlerinden yararlanabilmeleri sağlanabiliyor. Maksimum müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmetleriyle Sharp televizyon ve buzdolabı kullanımı çok daha uzun ömürlü ve çok daha kaliteli oluyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.