Sinema

16 Yıllık Hızlı ve Öfkeli Serisini 7 Dakikada İzleyin

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bildiğiniz gibi Hızlı ve Öfkeli 8 filmi bu hafta 14 Nisan 2017 günü vizyona girecek. 16 yıllık seriyi hatırlamak için 7 dakikalık videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

2001 yılında hayatımıza giren Hızlı ve Öfkeli serisi 16 yıldır biz sinema severlere aksiyon dolu ve keyifli saatler sundu. Sizde izleyince göreceksiniz her yeni seride filmdeki aksiyon ve kovalamaca daha da artıyor. Araba yarışlarıyla, driftleriyle başlayan film son serilere doğru artık uçak ve tank ordu ekipmanlarının girmesiyle farklı bir evrimleşme geçirdi. Bu değişim filmin maliyetini çok fazla arttırdı ama çok ilgi görmeye daha çok gişe hasılatı kazanmasına neden oldu diyebiliriz.

Sinema tarihinin en uzun soluklu film serilerinden biri olmaya aday Hızlı ve Öfkeli serisinin 16 yıllık serüvenine aşağıdaki videodan olan bitenleri izleyebilirsiniz.

2 Comments

  1. Asla bıkmayacağım ve 55. filme kadar çekilmesini dilediğim bir seri. Fizik kurallarına aykırı diye eleştiriyorlar en çok da onlara gülüyorum. Bir hoş oldum izleyince.

  2. Ah ahhh ne kadar da güzel bir seri böyle bu yahu. İlk izlediğimde bir arabam olmasını o kadar çok izlemiştim ki. 15 yaş ergenliği işte :)))

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.