Promotion

2015 Genç Odaları

Pinterest LinkedIn Tumblr

Genç odaları anlayışı bir yatak ve bir dolap anlayışından uzun yıllar önce çıkmıştır. Ancak renkli ve karmaşık odalar yerine uzmanlara göre sade odaların tercih edilmesi gerekir. Odada ne kadar eşya olursa ve renkler ne kadar fazla olursa ders çalışma algısını yok ederek yorgunluk hissi vermektedir. Genç odalarında tek renk tercihi bu nedenle önemlidir. Genelde krem kahverengi ve açık kahverengi bej genç odaların kullanımı yaygındır. Ancak bu gençlerde bitkin bir atmosfer etkisi yaratır. Bunun için de tek renk modellerin tercihi yaygınlaşmaya başlamıştır.

2015 Genç odaları için en doğru renk kırmızı ya da beyaz olacaktır. Bu ikisi de enerji çağıran renklerdir ve gençlere pozitif bir hava verir. Sinirli ve agresif gençlerin ise mutlaka sarı bir genç odası tercih etmesi gerekir. Bu ruha dinginlik ve sakinlik verecektir.

Genç odası tercihinizde işinize yaramayacak olan fazlalıkları seçmelisiniz. Bir tane komedin size yeterse ikincine gerek yoktur.  Büyük bir aynalı gardırop yeterli olacaktır. Yatakların bazadan oluşması da kullanılmayan eşyaların saklanması için bir geniş alan yaratacaktır.

Genç odalarında yatağın camdan ışık alan bir yere yerleştirilmesi ve çalışma masasının da camın önünde olması gerekir. Bu şekilde güne enerjik başlamak ve çalışırken gerekli olan ışıktan yararlanmak iyi olacaktır. Çalışma masasının çevresinde ise dekorasyon için pek bir detay kullanılmaması gerekir. Mobidekorasyon.net Dekorasyona uyumlu olacak aksesuarların çalışırken görülmeyecek bir yere yerleştirilmesi uygun olacaktır.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.