Teknoloji-İnternet

3 Aylık Ücretsiz Spotify Premium Üyeliği

Yazar Eren Can

Milyonlarca şarkıya erişim sağlayan dijital bir müzik hizmeti Spotify, yeni kullanıcılarına 3 aylık ücretsiz premium üyelik kampanyasını tekrar sundu.

Spotify yeni yıl kampanyası 31 Aralık 2019’a kadar geçerli olacak ve kullanıcılar 1 aylık ödeme yapıp, 3 ay boyunca Spotify Premium kullanabilecek.

Daha önce Spotify Premium kullananlar bir aylık ücreti ödeyerek üç ay boyunca Premium kullanıcı statüsüne ulaşabilirler. Ancak bu tekliften 19 Ekim 2019 tarihinden sonra Spotify Premium hesabını iptal eden kullanıcılar yararlanamayacak.

Daha önce Premium olmamış öğrenciler, üç aylık ücretsiz Premium üyeliği kazanabiliyorlar. Üç ay sonunda ise öğrenciler için Premium paketinin normal ücreti yansıtılıyor.

İlk defa premium üyeliği kullanacaklar sadece kayıt sonrası kart bilgilerinizi giriyor sonra premium üyelik aktif oluyor. Üç ayın sonunda Premium üyelik ücreti olan 17,99 TL’yi hesabınızdan çekecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.