Kurumsal

3D Sanal Tur İmkanı Sunan Emlak Sitesi

Pinterest LinkedIn Tumblr

emlak

Emlak sektöründe teknolojinin sınırlarını zorlayarak insan hayatını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmayı vizyonu olarak belirlemiş ve kaliteli hizmet sunmayı önemsemiş olan EmlakSergisi sitesi 6 yıldan beri hizmet etmeye devam ediyor.

Emlak sergisi Türkiye’de ilk defa 3D sanal tur imkânı sunarak müşterilerine detaylı bir inceleme yapma fırsatı sunuyor. Çok düşük maliyetle yaptıracağınız 3 boyutlu çekim sayesinde müşterileriniz ile sözleşme yapma imkanınız olacak. En sevdiğim özelliği ise çok fazla kategorinin ve ilan seçeneğinin bulunuyor olması. Bu şekilde aramak istediğinizi daha kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. Ayrıca Emlak sergisi Türkiyede ilk defa harita üzerinde arama seçeneği özelliğini aktif etmiş bir site. Aramak istediğiniz konumun harita üzerinde bulup çevresindeki satılık, kiralık ve tüm gayrimenkulleri görmenize imkan tanıyor.

Site yer alan ilanların bir çoğu resimli olarak yayınlanıyor. İlan açıklama kısımları da sade yapısıyla dikkat çekiyor. İlanda aramak istediğiniz özellikleri görebiliyorsunuz. Seçtiğiniz iki ilanı karşılaştırabilirsiniz ve bir ilanı daha sonra tekrar incelenmek isterseniz favorilere ekle butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede siteye tekrar giriş yaptığınızda favoriler bölümünden ilanı bulabilirsiniz.

Kolayca üye olabilirsiniz ayrıca 3 adet ilanı ücretsiz olarak ekleyebiliyorsunuz. Bireysel, Emlak ofisi, Müteahhit, İnşaat firması ve Nakliye firması olarak toplamda 5 adet üyelik tipi bulunuyor. Bireysel üyelik hariç diğerlerinde sınırsız ücretsiz bir şekilde ilan verebiliyorsunuz.

“Emlak Yaşam” adlı bölümünde ise emlak dünyasındaki son gelişmeler güncel olarak ekleniyor. En yeni inşaat projeleri ve proje kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.