3D Taksi Simülasyonu Oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Şu sıralar işim çok yoğun malesef ve arada kısada olsa biraz boş vaktim oluyor ama sıkılıyorum bende hemen internetten 3D oyun oynuyorum.Rastgele bir siteye girdim tam benlik oyunları gördüm ben 3D Araba Oyunlarını çok seven birisiyim.

Siteyi hemen tarayıcımın yer imlerine ekledim işim bittiğinde, hemen girdim ve oyun oynamaya başladım.

3D Taksi Simülasyonu saatlerimi harcayarak oynadığım oyunlardan bir tanesi haline geldi 🙂 Oyun içinden görselleri sizlerle paylaşmak istedim.Oyunu sizinde beğeneyeceğinizi umuyorum.

Kısaca bahsedeyim taksi simülasyon oyunu nasıl oynanıyor.

Taksiyi W,A,S,D tuşları ve kontrol tuşları ile kullanılıyor.Taksinin el frenini BOŞLUK tuşu ile kullanabilirsiniz.Ayrıca M tuşu ile de Navigasyonu açabiliyorsunuz.Ekranın sol üstünde BALANCE yazısı sayesinde sahip olduğunuz parayı görebiliyorsunuz.Ek olarak ekranın alt orda kısmında ise aracınızın hasar ve yakıt göstergesini takip edebilliyorsunuz.

Evet oyundaki amaçı söyleyeyim.Amaç para kazanmak ama para kazanmanız için müşterileri bir noktadan bir noktaya güvenli şekilde ulaştırmanız gerekiyor. Müşteri kabul etmek için ekranın sağ üstünde yer alan DISPATCH yazan butona tıklamanız gerekiyor. Daha sonra haritadaki yeşil işaretli yolu takip ederek müşteriye ulaşabilirsiniz.

Ve işin en güzel sevindirici kısmı ise elde edilen kazançlar ile aracınıza yakıt alabiliryorsunuz, bakım, modifiye ve motor güçlendirmesi yapabiliyorsunuz.

Taracımın yer imlerine kaydettiğin sitede süper 3D Simülasyon Oyunlarını gördüm onlarıda başka zaman umarım anlatırım sizlere.

Evet yazımı sonlandırırken aklıma oyunun videosunu eklemek geldi buyrun videoyu bir seyredin.

Yorum Yapın