Aile hekimleri için defibrilatör

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Aile hekimlerinin kullanımı için gayet ideal olan Life-Point Basic pro aed defibrilatör senkronize ve asenkronize çalışma modlarıyla beklentileri en üst düzeyde karşılıyor. Sadece 8 kg ağırlığında olması ve küçük ebatlarıyla dar müdahale odaları için uygun bir tasarım olma özelliğini taşıyor. Defibrilatör 5 saatte şarj edilebiliyor. Cihazı yoğun olarak kullanan hastaneler genellikle monitörlü modelleri tercih ediyor olsa da sağlık kuruluşları için bu model yeterli olacaktır.
Küçük ebatlarına rağmen üstün bir performans sergileyen Life-Point pro aed defibrilatör tam olarak şarj edildiğinde 100’den fazla deşarj yapabiliyor. Ayrıca son derece pratik bir kullan özelliğine sahip olması da önemli hususlar arasında yer alıyor. Tüm sağlık çalışanları bu defibrilatörü rahatlıkla kullanabiliyor.
Taşıma kolu sayesinde kolaylıkla nakledilebiliyor olması da cihazın yüz güldüren özelliklerinden bir diğeridir. Kalibrasyon sertifikası ve kalibrasyon etiketinin yanı sıra garanti belgesi eşliğinde bu defibrilatöre sahip olmak isteyenler için en doğru adres HepsiMedikal olacaktır. Cazip bir fiyat eşliğinde siparişini verebileceğiniz cihaz çok kısa bir zaman dilimi içerisinde adresinize ulaştırılıyor.

Bir Yanıt

  1. timur özdikmen Kas 13, 2013 Reply

Yorum Yapın