Tasarım

Alanında Uzman Online Video Eğitim Sitesi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Grafik tasarımı öğrenmek istiyorsanız size en iyi adresi paylaşacağım. Grafik alanında uzman eğitmenlerin anlatımı ile konuları kolayca anlayabilirsiniz.

Arkadaşlar tam 457 eğitim seti ile Türkiye’nin en büyük online video eğitim platformundan bahsediyorum. Vidobu online video eğitim platformu, kullanıcılarına HD kalitede deneyim sunuyor ve uzman eğitmenleri tarafından özgün hazırlanmış çalışmalar sunuluyor.

Eğitime genel bakış video eğitimi videolarına bakarak eğitimlerin ne kalite anlatıldığını anlayabilirsiniz. Bu platformda grafik tasarım derslerinin yanı sıra 3D modelleme ve animasyon, video montaj ve düzenleme, kişisel gelişim, mesleki gelişim, bilişim teknolojileri, fotoğrafçılık, programlama ve web tasarımı alanında dersler veriliyor.

Kurslara gereksiz para vermenize gerek yok. Sorun yaşadığınız yerleri tekrardan izleyerek anlayabilirsiniz. 45.000’den fazla üyesi ve 9.411 eğitim videosu bulunuyor. Yüksek çözünürlükteki eğitim videoları mobil cihazlardan da izlenebiliyor ve eğitimlerde kullanılan örnek dosyalar kullanıcıların istifadesine sunuluyor.

Yeni başlayanlardan, profesyonel düzeyde kullanıcılara kadar herkese hitap eden geniş eğitim içeriği sunuyor. Tamamladığınız eğitimlere ait katılım sertifikası da alabiliyorsunuz. Site gerçekten mükemmel bir kılavuz bu yüzden tavsiye ediyorum. Vidobu.com’un kullanıcı görüşlerine bakabilirsiniz.

Vidobu platformunda 1 aylık standart üyeliğin fiyatı 45 TL. Bu üyeliğin özellikleri şöyle: Tüm eğitimlere (9.411 video) sınırsız erişim, Çalışma dosyalarına erişim, Eğitimlere ait sertifika ve Soru/Cevap bölümü kullanımı. 3 aylık fiyatı, 105 TL, 12 aylık fiyatı ise 295 TL.

Vidobu alanında uzman eğitmenlerle çalışarak en iyi olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.