Promotion

Alarko Kombileriniz için Bakırköy’de Hizmet Veriyoruz

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçe olmak ile birlikte nüfus yoğunluğu oldukça fazladır. Çatalca yarımadasında konumlanan semt, Bahçelievler, Florya ve Beşiktaş gibi pek çok noktaya yakın konumdadır. Bakırköy’de yaşayan ve kombi arızası problemi ile uğraşan bireyler, güvenilir olmayan kalitesiz firmalardan yardım almak yerine Alarko Servis hizmetlerimizden yararlanabilirler. Özel servis niteliği taşıyan kuruluşumuz, klima bakım, tamirat ve parça değişikliği konularında müşterilerine yardımcı olur.

Her yıl kullanılmadan önce klima suyunun temizlenmesi, bakımlarının yapılması ve hazır hale getirilmesi son derece önemlidir. Ancak klima kullanımına dikkat etmeyen bireyler, bir süre sonrasında soğuk ya da sıcak hava üflememe problemi ile karşı karşıya kalabilirler. Bu noktada firmamız çalışanları, en hızlı şekilde bireylerin problemlerini çözümlemek adına yardımcı olur. Klima tamiratı konusunda uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde ürününüze zarar vermeden yeniden kullanıma hazır hale gelmesi için çalışıyoruz. Uygun fiyatlarımız sayesinde, sizde klimalarınız ile ilgili yaşadığınız sorunlardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Klimalarınızda yaşadığınız önemli problemlerde Bakırköy Alarko Servisi olarak kuruluşumuz, profesyonel bir şekilde parça değişimi de sağlar. Üstelik tüm parça değişikliklerinde garanti imkanı sunduğumuz ile müşterilerimiz mağduriyet yaşamazlar. Değişen parçada sorun çıkması durumunda ekip arkadaşlarımız klimanızın yeniden tamir edilmesine destek verir. Yaz kış tüm evlerde kullanılan, özellikle İstanbul’un nemli havasında son derece ihtiyaç duyulan klimalarınız profesyonel hizmetlerimiz sayesinde emin ellerde.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.