Promotion

Alarko Servis Merkezi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Türkiye’nin bilinirliği yüksek kombi üreticilerinden birisi olan Alarko, ısıtma sektöründeki öncü firmalardan bir tanesidir. Köklü geçmişini son teknoloji ürünlerle birleştiren firma, kullanıcılarına kaliteli ve dayanıklı ürünler sunmaktadır. Carrier firması ile birleşmesi neticesinde satış ağını genişleten ve dünyaya açılan Alarko ürünleri, doğalgaz cihazlarının gelişmesine paralel olarak yenilenmekte ve çeşitlenmektedir. İnsana ve çevreye duyarlı ürünler üretme konusunda hassasiyet taşıyan firmanın cihazları tüketicilerden tam not almaktadır.

Alarko kombiler zaman içerisinde bakımsızlık ve uzun yıllar geçmesine paralel olarak arızalanabilir. Ayrıca kombiler düzenli bakım yapılmamaları halinde performanslarında ciddi kayıplar yaşayabilirler. Alarko servis hizmetlerimiz kombilerinizin bakım ve onarım işlemlerini büyük bir titizlik içerisinde yürüten konusunda uzman ekiplerden oluşmaktadır.

Kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet sunan Alarko servis ekiplerimiz, geniş bir kadroyla tüm arızalarınızda yanınızda olacaktır. Kombinizin bakım işlemleri için teknik servisimizden bakım paketi satın alarak kombinizin ömrünü uzatabilir, çalışma verimini arttırabilirsiniz. Dilediğiniz an bizi aramanızın ardından hızlı bir şekilde adresinize intikal edecek olan ekiplerimiz, arıza tespitinin ardından onay vermenizle birlikte cihazınızın sorununu çözecektir. Isınmanızı uzun süre kesintiye uğratmamak adına tüm servis elemanlarımız titiz bir çalışma yürütmekte ve cihazınızın tamir prosedürünü ivedilikle gerçekleştirmektedir.

Uygun fiyat avantajıyla sunulan Alarko servis hizmetlerimize ulaşabilmek için 444 78 56 numaralı telefonu İstanbul’un dilediğiniz semtinden arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz hemen arıza kaydınızı oluşturacak ve ekiplerimizi en kısa süre içerisinde adresinize yönlendirecektir.

Kaynak: http://www.alarkoservis.co

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.