AMD’den Bomba Oyun Kampanyası!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Tomb Raider 2013, BioShock Infinite, DMC: Devil May Cry, FarCry 3,Hitman Absolution, Sleeping Dogs ve Crysis 3
Eğer Radeon HD ekran kartı almak istiyorsanız Şubat ayını bekleyin.

NVIDIA ile amansız bir rekabet içerisinde olan AMD, bu yılki ürün gamıyla donanım gücü açısından NVIDIA’nın biraz gerisinde kalmış olabilir, ancak bu durum tabii ki AMD’nin pes edeceği anlamına gelmiyor. AMD, yeni Never Settle kampanyasıyla üst düzey oyunları Radeon HD ekran kartlarıyla birlikte hediye edeceğini duyurdu.
AMD’nin üretici partnerleriyle oyun firmaları arasında yapılan anlaşma doğrultusunda, 2013 yılının ilk çeyreği içerisinde piyasaya çıkacak bazı Radeon HD 7000 serisi ekran kartlarıyla birlikte Tomb Raider 2013BioShock InfiniteDMC: Devil May CryFarCry 3,Hitman AbsolutionSleeping Dogs ve Crysis 3 oyunları hediye edilecek.
AMD'den Bomba Oyun Kampanyası!
PC oyun dünyasının en güçlü başlıkları olarak nitelendirebileceğimiz bu oyunlar, AMD ekran kartlarının satış rakamlarını arttırabilecek güce sahip. AMD’den gelen bilgilere göre Radeon HD 7900 serisi ekran kartı alanlar Crysis 3 ve BioShock Infinite’e; Radeon HD7800 ekran kartı alanalar BioShock Infinite ve Tomb Raider 2013‘e sahip olacak.
Tomb Raider 2013, BioShock Infinite, DMC: Devil May Cry, FarCry 3,Hitman Absolution, Sleeping Dogs ve Crysis 3
Bu paketler dışında mega paketler de mevcut olacak. Örneğin bir CrossFire için bir çift Radeon HD 7900 serisi ekran kartı alana Crysis 3, BioShock Infinite, Tomb Raider 2013, FarCry 3, Hitman Absolution ve Sleeping Dogs olmak üzere toplam 6 oyun hediye edilecek.
Bu müthiş oyun paketleri için Şubat ayını beklememiz gerekecek. Eğer AMD Radeon HD ekran kartı almak istiyorsanız, Şubat 2013’ü beklemenizde fayda var.

Bir Yanıt

  1. bomba oyun Eyl 13, 2013 Reply

Yorum Yapın