Android

Android İçin En İyi 4 Müzik Çalar Uygulaması

Pinterest LinkedIn Tumblr

Android akıllı telefon ve tabletinize bir müzik çalar uygulaması arıyorsanız sizler için hazırladığım bu listeye bakmanızı tavsiye ederim.

Poweramp

Uygulamanın desteklediği müzik dosya formatları arasında mp3, mp4, ogg, wma, flac, wav, ape, aiff ve daha fazlası yer alıyor. İstediğiniz gibi bass ve tremble ayarlarını yapabiliyorsunuz. Ayrıca Albüm kapaklarınız albüm klasörlerinizde mevcut değilse onları da kolayca ve otomatik bir şekilde bularak indiriyor.

Uygulama 15 günlük deneme süresi veriyor sonrasında uygulamayı satın almanız gerekiyor fiyatı 14 TL.

Poweramp indir Google Play

n7player Müzik çalar

n7player müzik arşivinize gözatmanız için yepyeni bir yol sunan, sezgisel bir müzik çalar. Arasında seçim yapabileceğiniz çok sayıda hazır ayar ve kendi ayarınızı yaratma imkanı sunan gelişmiş 10 bant ekolayzer sayesinde yüksek kalitede müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. En popüler dosya türlerinin çoğunu çalar
mp3, mp4, m4a, ogg, wav, 3gp, mid, xmf, ogg, mkv*, flac**, aac**

Ayarlanabilir bas ve tiz, kendi ayarınızı oluşturma imkânı ile hazır ön ayarlar, ön amfi, kanal dengesi, ses normalleştirme, mono miks, saran ses efektleri ve SRS

Ücretli sürümün fiyatı: 12 TL

n7Player Müzik Çalar indir Google Play

Google Play Müzik

Play müzik uygulaması ile milyonlarca şarkı ve sınırsız radyo dinleyebilirsiniz. Play müzik uygulamasını boyut sıkıntısı yaşamadan istediğiniz kadar müziği yükleyebilecek ve online olarak arşivinize ulaşabileceksiniz. Bütün müzikleriniz online olarak depolanır bu yüzden hafıza sorunu yaşamanız ortadan kalkar.

Google Play Müzik indir Google Play

PlayerPro Music Player

Bu uygulama Android için en kaliteli müzik player uygulamalarından bir tanesidir. Kaliteli bir uygulama ile müzik keyfini ikiye katlayıp keyifli vakitler geçirebilirsiniz. PlayerPro güçlü ses yapılandırma seçenekleri ile birlikte güzel, hızlı ve sezgisel bir arayüze sahiptir.

Ücretli sürümünün fiyat: 11.9 TL

PlayerPro Music indir Google Play

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

1 Comment

  1. isteyen kişi kullanabilir fakat bir müzik çalar uygulaması için para verilir mi o da ayrı bir konu

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.