Android

Android İçin En İyi Launcher Uygulamaları – Güncel

Pinterest LinkedIn Tumblr

Telefonunuzun mevcut arayüz tasarımından sıkıldıysanız listemizdeki Android Launcher uygulamalarından seçim yapabilirsiniz.

Action Launcher

Action Launcher ana ekranınızı çabucak seveceğiniz, renkli, kişiselleştirilebilir ve hızlı bir uygulama ile değiştiriyor.

 • Öne çıkan özellikler:
 • Quicktheme: Duvar kağıdınızdaki renkler otomatik olarak ana ekranınızdaki nesneleri renklendirdikçe büyülenin!
 • Quickbar: Ekranınızın üstündeki Google arama çubuğunu kendi seçeceğiniz kısayollar ve uygulamalar ile kişiselleştirin!
 • Cover’lar: Geleneksel klasörlere yenilikçi bir yaklaşım. Bir Cover’a dokunmak bir uygulamayı açar, Cover’ı kaydırmak ise kişiselleştirdiğiniz gizli bir klasörü açar.
 • Shutter’lar: Bir uygulamanın widget’ını ortaya çıkarmak için bir kısayolu kaydırın. Örneğin gelen kutunuzu veya Facebook haber kaynağınızı uygulamayı açmadan önizlemenizi sağlar.
 • Quickdrawer: Tüm uygulamalarınızın A’dan Z’ye listesi. Tabii ki her zaman görmek istemediğiniz uygulamaları gizleyebilirsiniz.
  Simge paketleri kullan, simgeleri ölçeklendir, uygulama simgelerini değiştir, uygulamaları yeniden adlandır ve daha fazlasını yap.
  Telefon, fablet ve tablet destekler.

Google Play – Action Launcher İndir

Evie Launcher

Evie, hafif hareketli küçük bir başlatıcı uygulaması.

Temel Özellikleri: Evrensel arama, hızlı navigasyon, özel kısayollar ve kişiselleştirme. Düzeni, duvar kağıdını, simge boyutunu, uygulama simgelerini, simge boyutunu özelleştirebilirsiniz. Uygulama sadece 8 MB boyuta sahip.

Google Play – Evie Launcher İndir

Microsoft Launcher

Microsoft Launcher ile cihazınızı kişiselleştirerek duvar kağıtları, tema renkleri, simge paketleri ve daha fazlasıyla stilinize uygun hale getirebilirsiniz. Microsoft hesabıyla ya da iş veya okul hesabıyla, kişiselleştirilmiş akışınızda takviminize, belgelerinize ve son etkinliklerinize erişebilirsiniz. Hatta fotoğrafları, belgeleri ve web sayfalarını Windows bilgisayarınızda açarak tüm cihazlarınızda üretken bir şekilde çalışabilirsiniz.

Temel Özellikleri:

Kişilerinize kolayca erişin.Sizin için en önemli olan kişilere kolayca erişin. Kişileri Ana ekrana sabitleyin ve Ana ekranda, dock’ta veya klasörlerde dilediğiniz yere yerleştirin.
Ekranınızın görünümünü seçin.Duvar kağıdını, temaları, tema rengini, simge paketlerini, hareketleri ve daha fazlasını özelleştirerek cihazınızın görünümünü kişiselleştirin.
Kişiselleştirilmiş akışHaberleri, takvim etkinliklerini, belgeleri, kişileri ve diğer bilgileri kişiselleştirilmiş akışınızda görerek en önemli bilgilere hızlıca göz atın.

Dilerseniz akışınızı varsayılan Ana Ekran olarak bile ayarlayabilirsiniz.
İşlerinize bilgisayarda devam edin.Telefonunuzu Windows bilgisayarınıza bağlayarak, çektiğiniz fotoğrafı anında bilgisayarınızda görün veya bir Office 365 belgesini düzenlemeye bilgisayarınızda devam edin.
Tek bir yerden web’de ve telefonunuzda arama yapın.

Microsoft Launcher’ın genel arama çubuğunu kullanarak web’de veya dosyalarınızda, uygulamalarınızda, belgelerinizde, iletilerinizde ve web sonuçlarında arama yapın.
Hareket özelleştirme.Kapsamlı hareket özelleştirme özellikleri sayesinde iki kez dokunarak telefonunuzu kilitleyebilir, kaydırarak arama yapabilir ve daha fazla özellikten yararlanabilirsiniz.

Google Play – Microsoft Launcher İndir

Nova Launcher

En popüler launcher uygulamalarından biri olan Nova Launcher modern bir Android başlatıcısıdır. Binlerce ikon temasına sahiptir. Nova Launcher, Android piyasasının en çok kullanılan launcher’ı olmayı başardı. Benim favorim Nova Launcher gerçekten özelleştirme yaparak çok şık bir tasarım yakalayabilirsiniz.

Google Play – Nova Launcher İndir

Smart Launcher 5

Smart Launcher 5 ile cihazınızı hızlandırın. Bu yenilikçi başlatıcı Androidinizi daha anlaşılır ve iyi organize eder.

Temel Özellikleri:

Düşük kaynak gereksinimleri, RAM ve pil tasarrufu
– Materyal tasarım
– Sık kullandıgınız uygulamalara çabucak erişim
– İkinci bir uygulamayı başlatmak için simge üzerinde Çift dokunma
– Uygulama listeniz kategorilere göre otomatik olarak sıralanır
– Uygulamalar, kişiler ve web’de hızlıca aramak için arama çubuğu
– Ana ekranda Bildirimler
– Çift dokunarak ya da sadece cihazınızı düz bir yüzeye bırakarak ekranı kapatma
– Bildirimlerle Bütünleşik kilit ekranı
– Son derece kişiselleştirilebilir. Binlerce temalar ve kilit ekranı, hemen hemen tüm simge paketleri için destek
– Eklenti mimarisi. Sadece istediğiniz özellikleri indirebilir ve etkinleştirebilirsiniz
– Güvenlik: Uygulamaları uygulama menüsünden gizleyebilir ve onları şifre ile koruyabilirsiniz
– Hem dikey hem de yatay modda rahatça kullanmak için optimize edilmiştir
– Hemen hemen her Android cihazda çalışır. Telefon, tablet ve Google TV’de çalışır
– Topluluk odaklı geliştirme

Google Play – Smart Launcher 5 İndir

Telefonunuzda kurulu varsayılan launcher, cihazın en iyi özelliklerini göstermek adına tasarlanmış olsa da her zaman en hızlı ve etkili olanı olmayabiliyor. Bu sebepten telefon donuyor kapanıyor sorununuzun çözümü launcher’ı değiştirmek olabilir.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

3 Comments

 1. Nova Launcher yaklaşık 1.5 yıldır telefonumda yüklü ve ücretli bir kaç özelliği ile telefonumda görsel şölen yaratıyor oldukça memnunum ve yazınızdaki diğer launcherları bu yorumu sonlandırdıktan sonra deneyeceğim ve tekrar bir kullanım süresinden sonra yorumlarımı buraya yazacam.

 2. nov launcher üzerine tanımama çift tıklama ile kapatma açma özelliği olması başlı başına kullanma sebebi.

 3. Emre Kalamış Reply

  Herkese evie launcher öneririm. Reklamsız,hoş ve sade bir görünüme sahip. General mobile 5 plus telefonuma uyguladım yeni bir telefon gibi gözüküyor.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.