Android

Android için şaka uygulamaları!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Android_Logo

1 Nisan‘ın yaklaştığı şu günlerde arkadaşlarınızla biraz eğlenmek istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz şu android uygulamalara bir göz atmanızı öneriyoruz.

Audio Blaster Prank (ücretsiz)

Audio Blaster, cihazınızdan kimsenin duymayı sevmeyeceği tiz, garip bir ses çıkarıyor. Ses oldukça rahatsız edici, ancak biraz eğlenmek istiyorsanız tam da size göre olabilir.

Whoopee Cushion Pro (0.99 dolar)

Şaka minderini telefonunuza taşıyan bu uygulama, telefonunuzu bir odada bıraktığınızda, herhangi bir hareket olduğunda otomatik olarak devreye girebiliyor ve bir “yellenme sesi” çıkarıyor.

Ekran Çatlak (ücretsiz)

Telefonumuzun Gorilla Glass’lı ekranını kırmak, her ne kadar güç olsa da korkulu rüyalarımız arasında. Ancak cihazınızın ekranının kırıldığını başkalarına yutturmanız mümün olabilir. Uygulamayı açmanız ve çeşitli “ekran çatlakları” arasından bir tanesini seçmeniz yeterli.

Ghost Cam: Spirit Photography (ücretsiz)

Pratik şakalar, bazen arkadaşlarınızı yerinden zıplatmakta yeterli olmayabilir. Ancak Ghost Cam: Spirit Photography ile fotoğraflarınıza hayaletler ekleyerek işleri çok daha korkunç hale getirebilirsiniz.

Prank and Record (ücretsiz)

Masum bir fark bulma oyunu gibi görünen bu uygulama, arkadaşınız tam oyuna daldığı sırada korkunç bir yüz göstererek onu şok ediyor. Dahası uygulama, arkadaşınızın verdiği tepkiyi de kaydediyor.

Fatbooth (ücretsiz)

Arkadaşlarınızı eğlendirmenin en iyi yollarından bir tanesi de, onların yüzlerini sanal ortamda biraz değiştirerek şişmanlaştırmak.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.