Listeler Oyun

Android ve iOS İçin En İyi Futbol Oyunları

Yazar Eren Can

Android ve iOS için en iyi futbol oyunlarını listelemeye çalıştım umarım seçimlerimi beğenirsiniz.

Dream League Soccer

dream-league-soccer

Futbol oyunları arasında en çok indirilen oyunlardan bir tanesi. Oyunda kendi takımınızı kurup ligde ve kupa maçlarında mücadele ediyorsunuz. Ayrıca Online olarak maç yapabiliyorsunuz. Oyundaki yapay zeka çok kolay değil zor da değil bu yüzden sıkılmadan oynayabilirsiniz.

android-indirmeios-indirme

FIFA Mobile

fifa-mobile

FIFA Mobile, 100 MB’ın altındaki indirme boyutuyla mobil cihazlar için tamamen özel olarak tasarlandı. FIFA Mobile, 30’un üzerinde lig, 650 futbol takımı ve 17.000 futbolcuyla gerçeğe uygun futbol deneyimi sunuyor.

android-indirme ios-indirme

Score! Hero

score-hero

Bu oyun diğer futbol oyunlarına göre daha farklı daha özel. Kaliteli 3B görseller ve animasyonları ile dikkat çekiyor. Oyun 420 bölümde oluşuyor ilerleyen zamanlar güncelleme ile yeni bölümler eklenebilir.

android-indirmeios-indirme

FIFA 16 Futbol

fifa-2016-mobile

Oyun konsol kalitesinde gelişmiş grafikleri ile en dikkat çeken futbol oyunlarında bir tanesi. Mobil için oynanabilirliği arttırmak için basitleştirilen kolay kontrolleri bulunuyor.

500’ün üzerinde lisanslı takımdan 10.000’in üzerinde oyuncu ekli. En gerçekçi mobil futbol oyununu deneyimleyin.

android-indirmeios-indirme

Flick Shoot 2

flick-shoot-2

20 Milyondan fazla indirilmiş olan bu oyun Android ve iOS’da en iyi serbest vuruş oyunlarının başında geliyor. İster çoklu oyun modunda rakiplerinizle birebir mücadele edin, ister Turnuva modunda rekabetin sınırlarını zorlayın.

6 farklı tekli oyun modu: Meydan Okuma, Sonuna Kadar, Tek Top, Zamana Karşı, Top Sürme, Antrenman

Geliştirilmiş 3 boyutlu grafikler, gerçekçi fizikler

android-indirmeios-indirme

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

6 Yorum

  • Fifa’dan başka böyle kaliteli oyunlarda mı varmış mobilde? Hiç ama hiç bilmiyorum vallahi. Çok iyi oldu öğrendiğim, hemen indireceğim.

  • Mobil cihazlarda FIFA ile başlayan futbol oyunu serisi günümüzde nerelere kadar gelmiş görebilmekteyiz. En azından oyun çeşitliliği artmasıyla FIFA’nın tekelliği ortadan kalkacak ve daha kaliteli oyunlar üretilecektir, üretiliyor da…

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.