HD Duvar Kağıtları

Android telefonunuz için en iyi duvar kağıtları

Pinterest LinkedIn Tumblr

Akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz yüksek çözünürlüklü seçtiğim hd duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Akıllı telefon kullanan kullanıcılar telefonunda güzel bir duvar kağıdı kullanmak ister.

 

12 Comments

 1. vasfi oruc Reply

  geercekten çok güzel etkileyici temeler var en önemlisi renklerin arasında yazıların kaybolmaması herzaman tercih edilmektedir.

 2. en sondaki gökyüzü resmine bittim resmen, üstlerdeki manzara resmide çok güzelmiş, bunların çoğunu arşivime aldım teşekkürler.

 3. Çok muhteşem fotoğraflar. Tüm resimleri bilgisayarıma, arşive kaydettim. Zamanla tek tek kullanırım.

 4. Hepsi birbirinden güzel ama Darth Vaderli olan ayrı bir güzel. telefonda muhteşem durdu 🙂

 5. hayri gemi Reply

  gercekten hepside muhteşem doğanın saf maviliğide bir başka güzel durmuş

 6. yeni duvar kağıtlarını görmek çok güzel gerçekten. Bu resimler birbirinden iyi en beğendiğim ise 6. sırada olan duvar kağıdı olmuştur. İnsanların zevkine göre değişir tabi.

 7. Çok güzel ve etkili bir arşiv olmuş, sürekli telefonlar elimizde olduğu için ekranda güzel bir şeyler görmek istiyor insan, sanırım içlerinden orman ve yanında dere akan resmi seçeceğim, huzur verici gözüküyor.

 8. Android telefon kullanıcıları için daha önce başka yerde denk gelmediğim hepsinin birbirinden güzel ve farklı kalitede oluşu bu duvar kağıtlarını insanı kendine çekiyor.

 9. Yine harika resimler eklemişsin hocam. Özellikle nehirli olan resme bayıldım. Senin sayende harika bir arşivim oldu.

 10. Teknolojinin gelişmesi ile akıllı telefonlar özellikle android telefonlar çok satar oldu ve çok kişi de bu türden telefonları kullanmakta. B u duvar kağıtarının arasında karmaşık resim olanı sevdim.

 11. Adroid telefonum için bu duvar kağıtlarını deniyorum ve hepsi çok güzel.

 12. Starwars tan esinlenerek yapilmis olan okuldaki ogretmen ve ogrenxi resmi cok ilgimi cekti. Ve komik geldi. Bizim hocalarda bole osla nolurdu acaba . İlk yanlista oluruz artik lazer kiliciyla

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.