HD Duvar Kağıtları

Android ve iPhone HD Duvar Kağıtları #39

iPhone ve Android cihazlarınız için EcanBlog 47 adet HD duvar kağıtları paylaşımlarına yeni bir seri ile devam ediyoruz. Umarım seçimlerimi beğenirsiniz.

HD duvar kağıdı kategorimiz de oldukça zengin göz atmanızı tavsiye ederim.

selena gomez hd wallpapers batman hd wallpapers hd wallpapers ariana grande hd wallpapers

İlgili Aramalar: iPhone hd duvar kağıtları, android hd duvar kağıtları, yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları, hd wallpapers

SAYFA 2 DUVAR KAĞITLARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

6 Yorum

  • Paylaşımını yaptığınız Android ve iPhone HD Duvar Kağıtları çok canlı duruyor. Geçen konunuzda 2 adet görsel almıştım. Fotoğrafların altına isimleri yazılırsa bence çok daha güzel olabilir. Özellikle Selena Gomez dışındaki bayanların isimlerini merak ettim.

  • batmanli walpaperi baya beğendim tam telefon resmi yapacaktım ama hemen altına facebook grup reklamı yapılmış. hayaller yıkıldı.

  • Resimlerin kaliteleri çok güzel. Çeşitli aralıklarda siteniz üzerinden güncel android ve iphone hd fotoğraflarını indiriyorum.

  • Yayınladığınız Android ve iPhone HD Duvar Kağıtları isimli yayınlarınız çok hoşuma gidiyor. Sayenizde telefonum canlandı 🙂 Hep standart resimleri kullanırdım.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.