Haberler Teknoloji-İnternet

Apple Ürünlerine Rekor Zam Geldi!

Yazar Eren Can

Apple kur farkı zammını yeni ürünlerinde yansıttı ve fiyatlar uçtu. İşte el yakan Apple ürünlerinin yeni fiyatları…

Uzun zamandır iPhone fiyatlarına zam geleceği bekleniyordu fakat bu kadar yüksek bir zam şaşırttı. iPhone X zaten yüksek bir fiyattan satılan telefondu yeni zam ile birlikte artık daha fazla el yakıyor diyebiliriz.

  • Daha önce 6.099 TL’den satılan iPhone X 64GB’ın yeni zamlı fiyatı 7.499 TL olarak belirlenirken, 6.899 TL’den satılan iPhone X 256GB’ın fiyatı 8.599 TL oldu.
  • iPhone 8‘in fiyatı 5.199 TL‘ye ve iPhone 8 Plus‘ın fiyatı ise 5.899 TL‘ye yükseldi.
  • Apple Watch Series 3‘ün fiyatı 1.999 TL‘ye, iPad Pro‘nun fiyat 3.699 TL‘ye, MacBook Pro’nun fiyatı 7.699 TL’ye yükseldi.
  • Eskiden 899 TL’ye satılan kablosuz kulaklık AirPods‘da yeni zam ile beraber 999 TL seviyesini gördü.

Apple aksesuarlarına da zam yaptı. 219 TL olan Apple Watch kayışlarının fiyat 269TL‘ye yükseldi. İnşallah ekonomideki problemimiz kısa zamanda düzelir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

4 Yorum

    • Artık mı alınmaz 🙂 İphone alanlar zaten belli bir kitle. Bu yüzden o kitle için bu fiyatlar çok fark etmiyor. Apple her zaman diğer markalara göre pahalı olmuştur. Artık bilgisayarda bile apple cihaza geçmeyi düşünüyorum. Adamlar işini hakkı ile yapıyor. Fiyatların bu kadar yüksek olması bizim ülkemizden kaynaklı. Yurtdışında düşük ücretli birisi bile bu telefonu alabilmekte.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.