Promotion

Arçelik Teknik Servis İzmir

Pinterest LinkedIn Tumblr

Arçelik Servis İzmir olarak, tüm İzmir çevresinde Arçelik marka cihaz kullanan kullanıcıların aksi bir durumla karşılaşmaları halinde tamir ve onarım işlemlerinizi üstleniyoruz. Arçelik bildiğiniz gibi ülkemizde en çok sevilen ve en çok bilinen firmalardan yalnızca bir tanesi. Bunun en büyük sebebi, markanın Türk kökenli olması. Arçelik marka cihazlarınızın tamiri için bizim firmamıza ulaşabilir ve uygun fiyatlardan tamir seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Buzdolabı başta olmak üzere birçok beyaz eşyanız için servis hizmeti sunuyor ve vermiş olduğumuz hizmetten memnun olarak ayrılmanızı sağlıyoruz. Firmamızın bu güne kadar hizmet vermiş olduğu birçok kurum bulunmakta, birçok olumlu referansı bulunmaktadır. Çağrı merkezimiz aracılığı ile merak ettiğiniz her türlü soruyu bize sorabilirsiniz.

Servis Hizmet Ücretleri

Arçelik Teknik Servis İzmir, firmamız tarafından özel teşebbüsler ile kurulan bir firmadır. Uzun zamandır piyasanın içinde bulunur ve bünyesinde son derece tecrübeli birçok ustayı toplamıştır. Ustalarımızın tamamı alanında uzman, ne yapacağını çok iyi bilen ve sizleri mutlu etmek için elinden gelenin kat be kat fazlasını yapan kimselerdir.

Faaliyet alanımız yalnızca buzdolabı değildir. Çamaşır makinelerinde de meydana gelen sorunu kısa sürede çözüp sizlere hizmet vermekteyiz. Siz de bizden hizmet almak için bir an önce iletişime geçebilirsiniz. Yukarıda sizler için telefon numaralarımızı belirttik. Arayın, sizlere de yardımcı olalım.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.