Android İOS Oyun

Asphalt 9: Legends iOS ve Android için indirmeye sunuldu!

Yazar Eren Can

Gameloft’un en başarılı oyun serilerinden olan Asphalt’ın yepyeni oyunu Asphalt 9: Legends indirmeye sunuldu.

Asphalt 9: Legends; başka oyunlar ile karşılaştırılamaz çünkü hiçbir oyunda bulamayacağın Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi meşhur üreticilerin imzasını taşıyan gerçek hiper otomobillerden geniş bir yelpaze sunuyor. 50 adet lisanslı yarış otomobilinin yer aldığı oyunda 60 sezon ve 800 kariyer modu bulunuyor.

Gerçek araba modelleri, HDR teknikleri ve her bir asfalt yarışını gişe rekoru kıran bir filme çeviren baş döndürücü görsel ve parçacık efektleri içeren bu hiper gerçekçi yarış oyununa kendini kaptır. Asphalt 9: Legends’ın World Series Multiplayer moduyla farklı liglerde gerçek zamanlı olarak 8 oyuncuya kadar yarışmanız da mümkün.

Oyunu indirmek istiyorsanız aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz. 1,5GB’lık boş alana ihtiyacınız olduğunu da belirtelim.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

4 Yorum

  • oyun artık o kadar gelişti ki telefon için değil de pc için çıkış yaptı sanıyoruz. grafikler efsane.

  • Asphalt gerçekten en başarılı yarış oyunlarından birisi. Bir ara need for speed’inde oyunları vardı. Ancak Asphalt’ın yanında çok sönük kaldılar. Ücretsiz bir oyun olması çok büyük bir artı. Dezavantajları ise su gibi şarj yiyor. Akıllı cihazınızınızı şarja takmadan oynamanız imkansız.

  • Asphalt 9 oyununun ücretsiz olarak sunulması, rakibinin olmamasının nedenlerinden birisi. Bu kadar efsane grafiklere sahip bir oyun ücreti hak ediyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.