Promotion

Ataşehir Arçelik Beyaz Eşya Servis Merkezi

Yazar Eren Can

İstanbul Ataşehir semtinde Arçelik beyaz eşya grubuna ait arıza ve sorunlarda özel servis hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız, hızlı bir şekilde sorunları çözerek üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Uzun yıllardır Arçelik Servis hizmetlerini Ataşehir de sağlayan firmamız alanında tecrübeli servis ekipleri ile hizmet vermektedir. Arçelik marka beyaz eşyalarınız bozulursa mutlaka ekibimiz ile irtibat geçiniz. Hızlı ve güvenilir servis desteğimiz sayesinde Arçelik beyaz eşya grubunuzda meydana gelen aksaklık en kısa süreç içerisinde giderilecektir. Üstelik parça değişimi yapılan işlemlerde bir yıl parça garantisini müşterilerimize sunmaktayız. Sorunlarınızın en kısa süreç içerisinde çözülmesi için Arçelik Servis Ataşehir merkezimizden destek talep edebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmet sıralamamız ise şu şekilde işlemektedir. Öncelikli olarak telefon ile bize ulaştığınızda arıza kaydınız oluşturulur ve detaylı ev adresiniz, telefon numaranız alınır hemen arkasından konusunda uzman olan teknik servis elemanlarımız verilen adrese en kısa sürede ulaşarak arızalanan eşyanızla ilgili ön tespit gerçekleştirir.

Eğer beyaz eşyanıza ya da elektronik eşyanıza anlık müdahale yapılması gerekiyorsa ekibimiz tamiratı gerçekleştirir. Parça değişimlerinde ise öncelikli olarak konu hakkında size bilgi verilir. Onayınızdan sonra parça değişim işlemi yapılmaktadır. Ayrıca elektronik cihaz ya da beyaz eşyalarınızda yapılan parça değişimlerinde tam yıl garanti hizmetiz devam eder. Meydana gelen arızalar ile ilgili telefon numaramızdan kayıt oluşturabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Teknolojiyi, sinemayı ve oyun dünyasını yakından takip etmektedir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.