Promotion

Avcılar Buderus Kombi Servisi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Buderus yaklaşık 300 yıllık bir geçmişi ile ve bu süre içerisinde de sürekli araştırıp en iyi teknolojiyi bulma özelliği ile varlığını bugüne kadar korudu. Bugün hala kombi ya da iklimlendirme cihazları dediğimizde aklımıza gelen ilk isimlerden biri. Buderus bu alanda ki başarısını sadece cihazları üreterek değil, aynı zamanda satış sonrası hizmeti vererek de sağlıyor. Özellikle kombi gibi komplike cihazlarda satış sonrası hizmetler çok önemlidir. Çünkü belirli aralıklarla bakımının yapılması gereken, tamirinin yapılması ya da parçalarının değişmesi gereken bir cihaz türüdür.

Almış olduğunuz kombilerin yaşadığınız yerde servis hizmetinin olmaması o markanın tercih edilmeme sebebidir. Kimse servisi olmayan bir kombi markasını satın almak istemez. İstanbul Buderus Servis açısından oldukça kalabalık bir yer olduğu için, bu şehirde en çok kullanılan kombi markalarından biri olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Yazın o kadar gerekli olmasa da kışın, kombiler en iyi performansta çalışmalılardır. Bu hem daha fazla ısıtmasını sağlar, hem de bunun olabildiğince az doğalgaz kullanarak yapar. Bu nedene kombilerinizin ve peteklerinizin düzenli bakımını ihmal etmemeniz gerekir.

Buderus Servis Avcılar bu alanda yetkin sayılabilecek servislerden bir tanesi. Özellikle faaliyet göstermiş oldukları bölgede yapılan servis hizmetleri müşteri memnuniyetini sağlayan, eğitimli, güler yüzlü ve deneyimli ekiplerden oluşuyor. Üstelik her eve hazırlıklı giderek çözülmesi gereken sorunlar çok kısa sürede çözebiliyoralar.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.