Yazarın takip ettiği teknoloji, internet, sinema, hd duvar kağıtları ve ekonomi üzerine yazdığı yazılarından oluşan web günlüğü.

Avea’dan Sahurda Ücretsiz İnternet Kampanyası

Avea’dan Sahurda Ücretsiz İnternet Kampanyası

Kampanyaya göre Sahur saatlerinde ücretsiz olarak internete girebileceğiz.

Kampanyanın detayları neler?

​Kampanyaya katılan aboneler Ramazan boyunca her gece saat 02:00-06:00 saatleri arasında 250 MB ücretsiz internet hakkına sahip olacaklar. Sadece oruç tutanların faydalanmayacağı kampanya, geceleri geç saatlere kadar oturan kullanıcılar için de bir fırsat olacak.

avea-sahur

Kampanyaya katılmak için sadece SAHUR yazıp 5555 adlı numaraya kısa mesaj yollamanız yeterli oluyor. Kampanyanın ücretsiz olduğunu tekrar hatırlatalım fakat bir uyarıda bulunmakta fayda var. 250 MB‘lık sınırı aştıktan sonra, eğer bir internet paketiniz yoksa aştığınız her 100 KB için, 0.492 TL ödemeniz gerekiyor.

7 Ağustos’a kadar sürecek olan kampanyaya sadece bireysel faturasız tarifeler katılabiliyor. Daha detaylı bilgi için kampanyanın ilgili sayfasına buradan bakabilirsiniz.

 

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.