Tanıtım

Avrupa’nın lider şirketlerinden Surplex, Türkiye pazarına da girdi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Surplex, ikinci el makine pazarında sunduğu çok kapsamlı hizmetlerle ve dünya çapında faal servisleriyle Avrupa’nın lider şirketlerinden biri. Surplex, Türkiye pazarına da girdi.

Surplex, makine alım satımı yapanlara, aracılara ve endüstriyel tasfiyecilere ekspertiz ve değerleme hizmeti sunarken bunların hepsini tek kaynaktan yapıyor!

Surplex bütçesi yeni makine almaya yetmeyen girimşimciler için kalitesi test edilmiş, bakımı yapılmış ikinci makineleri açık artırma yolu ile satışa çıkartıyor. En dikkat çekici özelliklerden biri de şu:  Gerekli bütün teknik bilgiler, güncel fotoğraflar ve videolar potansiyel alıcılara sunuluyor. Bu sayede yeni girişimciler güvenilir ve kaliteli bir ürün almış oluyorlar.

Bir çok kategori de farklı ikinci el makineler yer alıyor. Girişimciler, bu ürünlerin arasından istediğini hiç bir sınır olmaksızın açık artırmaya girerek satın alabiliyor.

ABB, Bayer, Daimler, Linde ve ThyssenKrupp gibi firmaların referanslar içinde bulunması Surplex’in bu alanda tartışmasız güçlü bir isim olduğunu kanıtlıyor.

Ayrıca Surplex, mobil kullanıcıları da unutmamış.

Surplex Müzayede uygulaması ile, makine ihalelerine katılabilirsiniz. Hem bireyler ve şirketler burada özel fiyatlarla kaliteli makineler için teklif verebilirsiniz. App Surplex’te tüm ihalelere erişim sağlayabilirsiniz.  Ayrıca dünyanın çok farklı yerlerinden müşterileri tek bir platformda buluşturarak, açık artırma yoluyla satış sağlıyor. Sitedeki hizmet ve gelişmelere Twitter, Facebook ve Youtube üzerindeki sayfalardan da ulaşılabiliyor.

Surplex’i kullanmak istiyorsanız, önce siteye üye olun. Üyeliğinizi aktif hale getirin ve ürün satın alıp, satmaya başlayabilirsiniz.

 

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.