Promotion

Aynı Gün ve Yerinde Protherm Kombi Servis Hizmeti

Pinterest LinkedIn Tumblr

Hizmet kalitesi Protherm markasını bulunduğu her ülkede rakiplerinden farklı kılan özelliklerinden biridir. Bunun sebebi sektördeki profesyonellerle olan ilişkilerden, her zaman güncel olarak bilgilendirilmeye duyulan ihtiyaca kadar, mümkün olan en kısa sürede müşteri taleplerine cevap vermeye hazır olduklarından kaynaklanır. Bu taleplerden birisi de hiç şüphesiz kaliteli olduğu kadar uygun fiyatlara kombi sahibi olmak. Bu talebe karşı da Protherm markası hem uygun hem de kaliteli kombiler üretmiştir. Fakat ne kadar kaliteli olursa olsun; bir elektronik ürünün arızalanması çok olağan bir durumdur. Bu sebeple her noktada bulunan Protherm Servis İstanbul bakımdan onarıma ve arızaya kadar her türlü hizmeti vermektedir.

Bunlardan birisi de İstanbul’da hizmet veren Protherm Servis Beykoz adındaki özel tektik servis firması. Protherm marka kombileriniz ile alakalı her türlü yaşadığınız problemde Protherm Servis ekibine ulaşarak arıza bildirimi yapabilirsiniz. Güler yüzlü ekibi ve alanında uzman kişilerde oluşan kadrosu ile verdiği hizmetlerden müşterilerden tam not alan firmaların başında gelmektedir. Her gün kendini geliştirmeye açık yenilikçi ekibi ile Protherm Servis merkezi İstanbul bölgesinde, Protherm kombileriniz için kaliteli, hızlı ve güvenilir teknik servis arayışındaysanız tam da size göre bir teknik servis.

Hemen 444 78 56 numaralı telefon üzerinden Protherm Servis ile iletişime geçip alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan teknik servis ekibinden hem kaliteli hem de hızlı teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.