Genel

Baby Face Beauty

Yazar Eren Can

Baby Face Beauty ile artık daha canlı daha taze ve bebek gibi bir cilde sahip olabilirsiniz.  Aynı zamanda leke tedavisinde de oldukça başarılı sonuçlar veren cihaz FDA onaylı bir lazer cihazdır. Bu cihaz lazer ışınları ile çalışıyor ve aynı zamanda işlem yapılacak bölgede 100 mikron çağında kanal açıyor. Bu kanallardan se kişinin cildine ve gereksinimlerine göre birçok farklı karışımdan oluşan özle bir serum veriliyor. Yani cildin kayıplarını ona en iyi şekilde ulaştırmayı başarmış oluyorsunuz.

Peki ne oluyor da bu Baby Face Beauty oldukça etkili sonuçlara ulaşıyor. Birçok uygulana yöntemden farklı olarak hangi özellikleri ile ön plana çıkıyor? Öncelikle işlem oldukça kısa sürüyor. Boşa zaman harcamadan ortalama 10 dakika civarında işlem sürüyor olacak. Bu da dar zamanı olanlar için harika bir özellik denilebilir. Bunun yanı sıra işlem sırasında herhangi bir ağrı ya da sızı hissetmiyorsunuz. Bu sayede işlem öncesinde bir uyuşturma işlemi ya da anestezik krem sürme gibi adımlara da gerek kalınmıyor. Üstelik işlem sonrasında uygulana birçok işlem gibi uzun süreli bir kızarıklık söz konusu olmuyor. Hafif bir kızarıklık oluşsa da çok kısa sürede cilt eski haline geliyor. Üstelik tedavide hem lazer etkisi hem de kullanılan Kozmesötiklerin etkisi ile cildi çok daha hızlı ve çok daha kuvvetli bir şekilde tedaviye yanıt veriyor.

Baby Face Beauty neleri tedavi eder?

Baby Face Beauty leke tedavisinde oldukça etkilidir. Bunun yanı sıra kırışıklıklarda da azalma söz konusu olacak. Boyun ve dekolte bölgenizde gençleştirme çalışmaları da oldukça etkili çözümler sunacaktır. Pigment azalmasında, epidermal melasma tedavisinde ve cilt gençleştirmede tercih edilen son teknolojilerden biridir. Uygulama yapılan bölgeye göre bir tedavi planlanır ve uygulama yapılarak başarılı sonuçlara ulaşım sağlanılır.

Kişide var olan sorunlara yönelik yapılacak çalışmada başarılı sonuçlar elde etmek için öncelikle analiz çalışması yapılır ve sonrasında ise bu tedavi için gerekli olan karışımlar hazırlanır. Bu sayede sizler etkili ve çözümü olacak bir tedavinin içine girmiş olursunuz.

Kaç seans sürmektedir

Baby Face Beauty elbette yine kişinin cildine bağlı ve sorununa bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ama genel bir süreç dersek 3 ya da 4 seans aralığında diye bahsedebiliriz. Zaten seans süreleri çok kısa olduğu için hiç zorluk çekmiyor olacaksınız. Tedavide tek bir seans bile oldukça etkili sonuçlar verirken tedavinizi tamamlamak sizi çok daha memnun eden sonuçlara ulaştıracaktır.

Üstelik en güzel yani her cilt tipi için ve tüm yaş aralıkları için uygundur.  Sadece değişen tedavinin içeriği olacaktır. Kişinin ihtiyacına yönelik bir çalışma olacağı için güvenle ve başarı ile tedaviye evet diyebileceksiniz.

Baby Face Beauty nerede?

Peki Baby Face Beauty nerede yaptırabilirim mi diyorsunuz? Şu anda uygulama çok yeni olmasına rağmen oldukça hızlı bir şekilde ilerliyor. Sizler de mevcut bulunduğunuz ilde size en yakın Baby Face Beauty kliniğine giderek işlem yaptırabilirsiniz. Bugün birçok güvenilir adreste artık yeni dönem teknoloji ile karşılaşabilirsiniz. Hem güvenli bir tedaviyi seçmiş olacak hem de hijyen bakımından emin olduğunuz kliniklerde hizmet almış olacaksınız. Sizlerde Babyfacelazer.com adresinden ulaşarak kendinize en yakın adresi bulabilirsiniz. Eğer hale bulunduğunuz il ya da ilçede kliniğimize denk gelemiyorsanız çok yakın zamanda sizinle buluşacağına emin olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve uygulama hakkında merak ettiklerinizi de öğrenmek için siteden ulaşım sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.