Oyun

Battlefield 5 Tanıtıldı! 2’nci Dünya Savaşı ile Dönüyor

Yazar Eren Can

2’nci Dünya Savaşı’nı konu alan Battlefield 5 oyununun fragmanı yayınlandı. Battlefield 5, 19 Ekim 2018 tarihinde raflarda yerini alacak.

EA’in açıklamasına göre daha önce hiçbir oyunda görülmemiş bir hikayeye değinecek. Battlefied 5, tıpkı Battlefield 1’de olduğu gibi tek oyunculu moduna sahip olmayacak. Farklı cephelerden hikayeye göre farklı karakterleri yöneteceğiz.

Co-Op modu geri geliyor. 4 kişiye kadar arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceksiniz.

Oyunda 64 kişiye kadar multiplayer, kadın karakterler ve ‘Assault, Support, Medix ve Scout’ olmak üzere 4 farklı karakter sınıfı olacak. Ayrıca savaş sırasındaki patlamaların daha gerçekçi olacağı söyleniyor.

Yeni oyunla birlikte gelen en önemli özellik Premium Pass’ın kaldırılması böylece oyuncular tüm içeriğe her zaman DLC satın almadan ulaşabilecekler. Oyunda satın alabileceğiniz tek şey ise kozmetikler. Multiplayer karakterinizi kostüm, üniforma, yüz, ırk, savaş boyaları ve daha birçok seçenek üzerinden özelleştirebileceksiniz.

Battlefield 5: Deluxe Edition versiyonunu ön siparişle satın alırsanız eğer 16 Ekim’de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun 19 Ekim‘de PC, Xbox One ve PS4 için çıkışını gerçekleştirecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Teknolojiyi, sinemayı ve oyun dünyasını yakından takip etmektedir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.