Promotion

Baymak Kombi Servis Kartal

Pinterest LinkedIn Tumblr

Elektronik cihazların bakım onarım çalışmalarında hızlı ve kaliteli bir çözüm hizmeti sunan Baymak Servis Kartal tüm elektronik cihazların bakımını kaliteli ve güvenli bir çizgiyle sağlamaktadır. Yapılan tüm bakım onarım çalışmaları bilgi ve deneyime sahip uzman teknik ekip tarafından yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyeti temelinde özel servis merkezi olarak çalışan Baymak Servisleri kişilerin elektronik cihazlarında bakım ve onarım ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en kaliteli hizmet ile sağlamaktadır. Cihazların marka, model ve sorunları uzman ekip tarafından kaliteli bir onarım çalışmasına tabi tutulacaktır.

Kombi bakımı konusunda onarım ve sorun tespit çalışmaları müşteri memnuniyeti için en kısa sürede ve garanti kapsamında sağlanmaktadır. Gün boyu herhangi bir saatte arıza ve sorun bildirimi yapılması durumunda Baymak Servis Kartal teknik ekipleri tarafından sorun bildirilen bölgeye arıza tespit ve onarımı İçin hareket edilmektedir.

Baymak Servis İçerikleri
-Öncelik olarak kalite ve garantili hizmet dikkate alınmakta müşteri memnuniyeti kapsamında cihazların arıza ve onarım çalışmaları sağlanmaktadır.
-Cihazların marka ve modelleri arasında fark yaratmayan uzman teknik ekip tarafından kaliteli bir onarım ve bakım çalışması yapılmaktadır.
-Garanti kapsamında güvence sağlayan İstanbul Baymak Servis elektronik cihazların onarım ve bakım çalışmalarını özel servis merkezi olarak sağlamaktadır. Alanında Bilgi, deneyim ve tecrübe sahibi olan teknik servis her türlü cihaz sorununa uzman bir müdahale gerçekleştirmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.