Televizyon

Behzat Ç. Netflix ile Ekranlara Geri Dönüyor

Yazar Eren Can

3 sezon boyunca ekranlarda kalmaya devam eden Behzat Ç. zorunlu olarak final yapmıştı. Sevilen dizinin yayın haklarını Netflix satın aldı!

Behzat Ç‘nin geçmiş bölümleri dizinin resmi YouTube kanalından yayınlanıyordu ama yetkililer dizi bölümlerini buradan da kaldırmıştı. Güzel haber Netflix’den geldi, dizinin yayın haklarını satın aldı. Dizi 1 Mart itibariyle yayına girdi. Ayrıca Bahzat Ç.’nin eski bölümleri puhu tv’de de yayınlanıyor.

Maalesef dizi sansürlü bir şekilde yayınlamaya başladı. Behzat Ç.’nin senaristliğini yapan Emrah Serbes, geçtiğimiz yıl Behzat Ç.’nin senaryosunun hazır olduğunu ama bir kanalla anlaşma yapılamadığını söylemişti. İlerleyen zamanlarda Netflix üzerinden yeni sezonun geleceği de düşünülüyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

2 Yorum

  • 2 kere baştan sonra izledim ama şimdi üçüncü kez izlemeyi düşünüyorum. Türk dizi tarihinde Leyla ile Mecnun ve Behzat Ç den daha iyi diziler gelmedi gelemeyecek.

  • Bende Behzat Ç’yi defalarca izledim. Netflix’te bir kere daha izlerim. keşke devamı çekilse, en iyi dizlerden birisiydi. Bu arada netflix’e üye olduğunuzda 1 ay boyunca ücret ödemiyorsunuz.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.