Nasıl Yapılır?

Bilgisayardan Instagram’a Nasıl Fotoğraf Atılır?

Yazar Eren Can

Gramblr programı, bilgisayarınızı kullanarak resimlerinizi Instagram hesabınıza yüklemenize olanak tanıyan güvenli bir program.

Instagram, resmi web sitesi üzerinden fotoğraf veya video yükleme işlemini gerçekleştiremiyor. bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları telefonunuza aktarmadan, direkt olarak Instagram hesabınıza yüklemek istiyorsanız, Gramblr programını kullanmanız gerekiyor.

gramblr

Programın arayüzü oldukça kolay olarak hazırlanmış ve herhangi bir şekilde web tarayıcınızı kullanmanıza gerek kalmıyor. Program kurulumundan sonra Instagram hesabınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Resim ve fotoğraflar Instagram hesabınıza yüklendikten sonra Gramblr’ın size sağlayacağı linkleri kullanarak arkadaşlarınızla da hemen paylaşabilirsiniz.

screen_3

Genellikle 650 x 650 piksel çözünürlüğünü kullanan Gramblr’da kırpma gibi özellikler de bulunuyor. Büyük boyutlu fotoğrafınızı dilediğiniz gibi kırpabilir, ya da direkt olarak o şekilde yükleyebilirsiniz. Dilerseniz fotoğrafınız ile ilgili bir başlık veya hashtag de ekleyebiliyorsunuz.

Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 ve Mac OSX ile uyumlu olan uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.