Kurumsal

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Nedir?

Yazar Eren Can

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu; Firmaların ticari hayatını sistematik olarak sürdürebilmeleri ve kamu ile olan ilişkilerini uygun zeminde yürütmeleri için çeşitli paket programların kullanılarak finans işlemlerinin yapılmasını sağlaya kurstur.

Muhasebe alanında uzmanlaşıp, saygın bir iş yerinde çalışmaya başlamak istiyorsanız, muhasebenin yanı sıra bilgisayar uygulamalarını da bilmeniz gerekmektedir. Bu yüzden de, bilgisayarlı muhasebe kurslarına kayıt olmalı, muhasebe alanındaki uygulamaları aktif bir şekilde kullanmalısınız. Unutmayın ki, herhangi bir muhasebe işine girmeden önce, işveren tarafından bilgisayar konusunda hangi seviyede olduğunuz sorgulanacaktır. Bu tarz engeller ile karşılaşmak istemiyorsanız; çözüm bilgisayarlı muhasebe kursu almaktır.

Bilgisayarlı muhasebe kursu 3 ay sürmektedir. Ancak hızlı eğitim alıp bir an önce işe başlamak istiyorsanız, hızlandırılmış program sayesinde 2 ay gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde muhasebe eğitimini tamamlayabilirsiniz. Eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilgili görevlilerin yaptığı sınavda başarılı olan kursiyerler ise MEB onaylı sertifika alabilmektedir.

Kursiyerlerin ödeme durumlarına göre esnek ödeme seçeneklerinin olduğu eğim programında öğrencinin isteğine göre hareket edilmektedir. Zira 5 ay taksit imkânıyla 500 TL gibi çok düşük bir fiyata bilgisayarlı muhasebe kursu alabilirsiniz. Fiyatlarımız bununla da sınırlı kalmıyor. Eğer peşin ödeme yapmayı düşünüyorsanız fiyatlarımızda ciddi bir indirim yaparak 450 TL’ye kadar indiriyoruz. Bilgisayarlı muhasebe kursu Ankara’da almak için daha fazla beklemeyin, hemen şubelerimize gelerek size uygun programı hazırlatabilir, kursun başlamasını sağlayabilirsiniz. Saygın bir iş yerinde çalışmak ve hatırı sayılır kazançlar elde etmek istiyorsanız, bilgisayar eşliğinde muhasebe öğrenmeniz gerektiğini unutmayın. Bilgisayar uygulamaları sayesinde muhasebe konularında uzman olacaksınız. İşveren tarafından ön plana çıkmak istiyorsanız, çözüm: bilgisayarlı muhasebe kursu.

Kaynak: http://www.3bilgi.com/kurslar/bilgisayar-kurslari/bilgisayarli-muhasebe-kursu.html

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

3 Yorum

  • bildiğim kadarıyla sosyal bilimler meslek yüksek okullarında bulunan bir bölümdü fakat bilgisayarsız olmayacağına kanaat getirilerek adı muhasebe olarak değiştirilmişti.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.