Genel

Bilim ve Teknoloji Haber Sitesi: Bilim ve Tekno

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bilim ve teknoloji alanındaki gelişmelerin takip edilebileceği, gerek tasarım ve kullanıcı odaklı, gerekse özgün içeriği ile Bilim Ve Tekno 01.01.2017 tarihinden beri web dünyasında hizmet vermekte. Akua Bilişim‘e bağlı olan sitemiz, telif haklarına saygı duyarak ve bu saygı çerçevesini aşmadan yapmış olduğu araştırmaları ve haberleri, özgün bir dil kullanarak okuyucuyu yormadan ve okumasına yardımcı olan bir şekilde anlatmaya çalışmaktadır. Alanında uzman kişilerin oluşturduğu yazar kadrosu, gerek mikrobiyolog, moleküler biyolog, biyoteknolog, doktor gerekse genetik mühendisi, fizik mühendisi, gıda mühendisi ve diyetisyen görevlilerden oluşmaktadır.

Bilim Haberleri İçin Doğru Adres

Bilim Ve Tekno, sosyal kanalları da oldukça iyi kullanmaya dikkat etmekte ve sitede yayınlanan içeriklerin kullanıcıya hemen haberdar edilmesi için bu kanallarda paylaşmaktadır. Şimdiye kadar birçok siteden ve kanaldan beğeni ve ödül almış bulunmakta ve birçok sitede tanıtımı yapılmış bulunmaktadır.

Birçok bilim ve teknoloji sitesinin yanı sıra özgün ve doğru içerik üretmeyi amaç edinmiş olan Bilim Ve Tekno kullanışlı tasarımı ile de kullanıcı odaklı olduğunu kanıtlamıştır. Bilim haberleri açısında oldukça zengin içeriğe sahiptir. Aynı zamanda güncel teknoloji haberlerini de takip edeceğiniz kaliteli adresin adıdır. Bunun dışında zengin ve özgün içeriği sağlık, bilim, teknoloji, haber, canlılar, uzay ve hastalıklar gibi konuları da barındırmaktadır.

Birçok akademik kariyer sahibi kişiden oluşan yazar kadrosu ile uzmanlarca oluşturulan özgün bilim ve teknoloji odaklı yazılar takipçiler ile sosyal medya üzerinden de paylaşılmaktadır. Bilim haberleri ve teknoloji haberleri ile gündemi yakından takip edebilir ve son teknoloji gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra içeriğinin özgün olması sayesinde okuyucuya alışagelmiş şekilde değil, farklı objektiften bakma olanağı da sunmaktadır. En güncel bilim haberleri için takip edilmesi gereken Bilim ve Tekno’da birçok bilgi odaklı makale bulunmaktadır.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.