Tanıtım

Binlerce İki Kişilik Oyun

Yazar Eren Can

tanıtım-oyun

Tutkunu olduğunuz oyunu neden arkadaşınızla birlikte oynamayasınız ki? Oyunun tadına varmak için sıra bekleme devri kapandı artık, birlikte oynamak çok daha keyifli… ikikisilikoyunlar.net size arkadaşınızla birlikte keşfedeceğiniz yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.
Bomberman, Gold Miner gibi saatlerce başından kalkmadığınız oyunların iki kişilik versiyonları oyunun size yüklediği payı azaltırken, arkadaşınızla birlikte oynamak oyunun zevkini adeta ikiye katlıyor. Sitede o kadar çok oyun var ki arkadaşınızla ortak zevkinize göre 2 Kişilik Oyunlar bulmanız oldukça kolay. Türkiye’nin en çok iki kişilik oyunu barındıran site her geçen gün arşivine yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Her gün aralıksız güncellenen sitede aradığını bulmak da oldukça kolay… Dilerseniz oyunların içeriklerine göre mükemmel biçimde kategorize edilen seçeneklerden ilginize yönelik olana girin ve o kategori altındaki tüm oyunları önünüze serin. . Mesela macera oyunlarında serüvenden serüvene koşun veya yarış oyunlarında amansız mücadelelere girişin, tek yapmanız gereken, söylediğimiz gibi istediğiniz kategoriye bir göz atmak. Dilerseniz de oynamak istediğiniz oyunun adını veya türünü, arama kutusuna yazıp sitede aratın ve beklemeden oyuna başlayın. Favoriniz olacak sitede kendinizi yüzlerce farklı oyunun içinde bulacaksınız. Kategoriler yetmezmiş gibi popüler oyunlara ve yeni eklenenlere de tek tıkla ulaşabilirsiniz. Son derece sade ve kullanışlı tasarımı ile site istediğiniz oyuna rahatça erişebilmenizi sağlıyor.
Yılların eskitemediği efsane oyunların yanı sıra, son zamanlarda favoriler arasında yerini almış oyunlar da var elbette tanıtım-oyun-2İkikisilikoyunlar.net oyun portalında. Hemen aklınıza Ateş ve Su oyununun geldiğini hissedebiliyoruz. Tam 8 adet oyunu olan Ateş ve Su serisinin tamamına erişmek mümkün burada. Birbirinin zıttı gibi görünen bu iki elementin, bu oyunda birbirine ne kadar çok ihtiyaç duyduğuna siz de tanık olacaksınız. Kimi zaman volkandan Ateş Çocuk’la geçmek zorunda kalacak, kimi zaman da azgın nehirler arasından karşıya Su Kız ile kolayca ulaşabileceksiniz.
Sosyal medyanın gün geçtikçe önem kazandığı internet dünyasında, böyle büyük bir oyun portalının hayran sayfası olmazsa olmaz, değil mi? https://www.facebook.com/ikikisilikoyunlar adresli fan sayfasına giriş yapabilir, sayfayı beğenebilir, oyunla ilgili yenilikleri takip edebilirsiniz. Haydi, hiç beklemeden siteye giriş yapın ve bunca hayranı bulunan bu sitenin müdavimleri arasında siz de yerinizi alın. Twitter adresini takip etmek için ise https://twitter.com/ikikisilikoyun fan sayfasını kullanabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz!
Oyunların tuş kombinasyonları verildiği gibi, sitede geniş ve ayrıntılı oyun açıklamaları hatta oyunlarla ilgili ipuçları da yer alıyor. Size yeni bir dünya sunan bu site tam beş senedir rakiplerine göz açtırmıyor ve alanında liderlik ediyor. Yalnız kaldığınız zamanlar için tabi ki tek kişilik oyunlar da mevcut. Alanında uzmanlaşmış çalışma ekibi boş zamanlarınızı keyifli geçirebilmeniz için canla başla çalışıyor. Sitede olumsuz örnek oluşturabilecek herhangi bir içerik yer almıyor. İki kişilik oyunların güvenli dünyasında dilediğiniz kadar eğlenebilirsiniz, haydi daha ne bekliyorsunuz?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.