Sosyal Ağ

Bir dakikanızı ayırsanız yeter! – Birdk.net

Pinterest LinkedIn Tumblr

Eğlenceli sosyal içerikleri okumayı seviyorsanız sizin için yeni keşfettiğim siteden bahsedeyim. Bir dakikanızı ayırırsanız yeter!

Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşan sosyal içerik kavramını birçoğumuz biliyor. İnsanlar bilgisayar üzerinden, tabletten ya da mobil üzerinden girdiği sitelerde uzun içerikli yazılarla muhatap olmak istemiyor. Kısa metinler, sosyal içerikler, mizah eğlence ve capsler, videolar, GIF’ler ve listeli içerikleri daha çok beğenmeye başladı. Bu yüzden birçok sosyal içerik sitesi görmeye başladık. Maalesef birçoğu da taklit içerikler paylaşıyor. En başta yeni site keşfettiğimi söylemiştim, site sosyal içerik sitesi ama kaliteli ve özenle içerikler paylaşıyor.

Birdk.net içerikleriyle insanları eğlendirmeyi ve keyif vermeyi amaçlıyor. Sitenin tasarımı responsive olarak yapılmış yani bilgisayardan, tabletten ve telefonlarınızdan girdiğinizde ekranınızın genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur.

Tabii sadece sosyal konulu yazılar eklenmiyor aynı zamanda güncel teknoloji blogu da diyebiliriz. 2004 yılında internet ile tanıştım o yıllardan beri teknolojik içeriklerden ve gündeminden vazgeçemiyorum. 2 yıl CHIP dergisinin her ay dergisini aldım aylık aboneydim. Masraf olduğunu düşününce aboneyi iptal etmiştim. Şimdi ise internetten e-dergileri takip ediyorum.

Velhasılıkelam sosyal içeriği, eğlenceyi ve teknolojiyi seviyorsanız birdk.net adresine uğrayın derim. Sloganı da güzel. Bir dakikanızı ayırsanız yeter!

1 Comment

  1. Mehmet Ilgın Reply

    Site güzelmiş ilginç ve eğlenceli bir içeriğe sahip. Umarım geniş kitlelere ulaşır. Hakkında bilgim olmayan birçok konuda yeni şeyler öğrendim.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.