Promotion

Bitkisel Ürünler Arasında Padişah Macunu En Çok Talep Edilenlerden

Yazar Eren Can

Organik ürünler son yıllarda ülkemizde bazı hastalıkların tedavisinde sıklıkla kullanılmaya başlandı. Ayrıca yaşam kalitesinin yükseltilmesi içinde bazı bitkisel ürünler yaygın olarak kullanılıyor. Ancak hangi markanın ürünleri gerçekten ne kadar organik sorusu birçoğumuzun en çok merak ettiği soru olsa gerek. Bu makalede sizlere Türkiye’deki tesislerinde tamamen yerli üretim yapan Organikasyon firması hakkında bazı tanıtıcı bilgiler vermek istiyoruz. Fabrikasyon değil Organikasyon sloganı ile yola çıkan firma tamamen bitkisel ürünlerden elde edilen ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izni ile ürettiği ürünleri hem yurt içi hem de yurt dışı pazarında satıyor. İnternet ortamında kısa bir araştırma yapıldığında firma ürünlerinin müşteri memnuniyeti oranı oldukça yüksek görünüyor. Büyük bir özenle hazırlandığı her halinden belli olan web siteleri oldukça hoş bir tasarım ve kullanım kolaylığına sahip. Doğallığın simgesi olan yeşil ve tonları sitede çok güzel bir şekilde kullanılmış. Ürünler ve kullanım bilgileri fotoğraflarla da desteklenerek çok güzel şekilde siteye yerleştirilmiş.

Şirketin ana web sitesi www.organikasyon.com.tr adresi olup, site üzerinden kredi kartı ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilme imkanını müşterilerine sunuyor. Sitenin ana sayfasından kullanıcılar tarafından en çok rağbet gören ürünler olan epimedyumlu macun, çörek otu yağı ve keçiboynuzu özü listelenmiş durumda. Ürün görsellerini tıkladığınızda ürünleri nasıl kullanacağınız hakkında detaylı bilgileri göreceksiniz. Yeni çıkan yasa gereği bitkisel ürünler hakkında şu işe yarar, buna faydalıdır gibi ibarelerin kullanılması yasak olduğundan bu tarz bilgiler verilemiyor. Ancak şunu bilmenizi isteriz ki bu firmanın ürettiği Epimedium Force isimli macun son yıllarda piyasada padişah macunu ve kuvvet macunu isimleri ile satılan doğal performans macunları içinde en etkili ve doğal olan markadır. İnsan sağlığı üzerine bilinen hiçbir yan etkisi yoktur ancak dolaşımı hızlandırdığı ve içeriğinde çiçek balı bulunduğu için şeker, tansiyon ve kalp rahatsızlığı olanların kullanması sakıncalıdır. Aynı şekilde hamile ve emziren kadınların da macunu kullanması tavsiye edilmemektedir. Bunun dışında 18-65 yaş arasındaki erkek ve kadın herkes macunu gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Firma saat 17:00’ye kadar verilen siparişleri aynı gün gizli paketleme yaparak kargoya veriyor. 17:00’den sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargolanıyor. Dışarıdan bakan hiç kimse, paketi size getiren kargo yetkilisi de dahil olmak üzere size gelen paketin içinde ne olduğunu bilemez. Sipariş teslim teslim süresi de değişkenlik göstermekte birlikte, sipariş verilen il ve ilçeye göre ortalama 2-6 gün arası sürmektedir. Ödeme konusu için de birçok alternatif bulunuyor; site üzerinden kredi kartı ile, eft/havale yöntemi ile ya da kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme yapılabilir. Tüm ürünlerde geçerli olan 4 al 3 öde kampanyasından yararlanırsanız ekonomik açıdan büyük kar elde etmiş olursunuz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

1 Yorum

  • Bitkisel ürünlerin gücü cidden ülkemizde çok hafife alınıyor. Direkt ilaca sarılmak bizim ülke olarak en büyük alışkanlıklarımızdan biri olmuş. İkisi de kararında kullanılmalı

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.