Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler: 1 Mart 2019

Yazar Eren Can

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 1 Mart 2019’da toplamda 5 yeni film gösterime giriyor.

Öldür Beni Sevgilim

Vizyon tarihi 1 Mart 2019 (1s 45dk)
Yönetmen Şenol Sönmez
Oyuncular: Murat Boz, Seda Bakan, Açelya Topaloğlu
Tür Komedi, Romantik
Ülke Türkiye

Öldür Beni Sevgilim, birbirlerini öldürmeye karar veren bir çiftin hikayesini konu ediyor. Okan ile Demet, 5 yıldır evli olan bir çifttir. Ancak birlikte geçirdikleri senelere rağmen ilişkileri pek de iyi değildir. İkilinin aşkı masal gibi başlamış, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sona ulaşmıştır. Ancak evliliğin ardından hayatları sıradanlaşmaya başladıkça, çiftin içindeki o heyecan duygusu da ölmeye başlamıştır.

5 yılın sonunda ikili adeta birbirinden bunalmış hale gelir. Farklı hayatlar isteseler de bunu dile getiremeyen ve ses çıkarmadan, içten içe birbirlerine sinir olmaya başlayan genç çift, evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olur. Yaşanan yanlışlık sonucunda 5 yıllık karı-koca birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bunun için uygun yollar arayan çift, kendilerini birbirinden komik ve tehlikeli durumlar içerisinde bulur…

Yalan Dolan

Vizyon tarihi 1 Mart 2019 (1s 22dk)
Yönetmen Michael Şahin Derun
Oyuncular: Şafak Sezer, Çetin Altay, Burcu Binici
Tür Komedi
Ülke Türkiye

Tabaluga

Vizyon tarihi 1 Mart 2019 (1s 30dk)
Yönetmen Sven Unterwaldt, Toby Genkel
Oyuncular: Wincent Weiss, Yvonne Catterfeld, Heinz Hoenig
Tür Animasyon, Aile
Ülke Almanya

Musabbar

Vizyon tarihi 1 Mart 2019 (1s 38dk)
Yönetmen R. Engin Tutuş, Erdal Tutuş
Oyuncular: Mahmut Kemal Sarıaltun, Cemre Cansaatçi, Emine Söyler
Tür Gerilim, Korku
Ülke Türkiye

Mutlu Lazzaro

Vizyon tarihi 1 Mart 2019 (2s 7dk)
Yönetmen Alice Rohrwacher
Oyuncular: Adriano Tardiolo, Alba Rohrwacher, Agnese Graziani
Tür Dram
Ülke İtalya, Fransa, İsviçre, Almanya

Mutlu Lazzaro, aptalca görünecek kadar iyi bir bir adam olan ve çiftçilik ile uğraşan Lazzaro ile genç bir adam olan Tancredi’nin gizemli planlar ve yalanların ortasında kurduğu dostluğu konu ediyor. Lazzaro, iyi niyetli ve biraz da saf olan bir gençtir. Onun hayattaki en yakın dostu ise biraz şımarık bir genç olan Tancredi’dir. Hayatta en çok değer verdiği arkadaşının her isteğini yerine getirmeye çalışan Lazzaro, Tancredi’nin son isteğini de kabul etmekten kendini alıkoyamaz.

Lazzaro, arkadaşının adam kaçırma düşüncesini bir oyun olarak düşünse de Tancredi oldukça ciddidir. İlgi peşinde olan Tancredi, işleri biraz daha büyüterek, Lazzaro’yu ve yaşadıkları garip köyü büyük bir ateşin içine atar. Yaşananlara polis müdahale etmeye başlayınca Lazzaro kaçmak zorunda kalır. En yakın arkadaşı ve boşaltılan köyün sakinleri şehre akın etmeye başlar. Arkadaşı Tancredi’yi bulmaya karar veren Lazzaro, onun peşinden şehre gitmeye karar verir. Fakat şehre geldiğinde bulunduğu yerin, köyünden oldukça farklı olduğunu görür. Lazzaro, bu kirli şehir içinde fazla temiz kalmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.