Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 12 Ocak 2018

Pinterest LinkedIn Tumblr

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 12 Ocak 2018’de vizyona 7 film giriş yapıyor.

BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Aramızdaki Sözler
Tür :
Dram , Gerilim , Macera

Gazeteci Alex Martin (Kate Winslet) ve beyin cerrahı Ben Bass (Idris Elba), Idaho’daki kar fırtınası nedeniyle diğer birçok kişiyle birlikte Boise Havaalanı’nda mahsur kalmıştır. Ben’in ertesi güne acil bir ameliyatı, Alex’in ise düğünü vardır, bu nedenle birlikte özel bir uçak kiralayarak yola çıkarlar. Ancak uçak kaza yapar. Ben ve Alex hafif yaralı olarak kurtulmuştur, ama ıpıssız karlı bir dağın tepesinde, en yakın insandan kilometrelerce uzaktadırlar. Birbirini hiç tanımayan bu iki insanın, zorlu doğa koşullarında uzun bir yolculuk yapmak ve hayatta kalabilmek için birbirlerine güvenmekten başka şansı yoktur.

Yolcu
Tür :
Aksiyon , Gerilim

Evinden işine gidip işten eve dönmek için her gün düzenli olarak banliyö trenini kullanan sigortacı Michael McCauley (Liam Neeson), bir gün sıradan bir yolculuk esnasında Joanna adında daha önce trende görmediği bir kadınla tanışır. Joanna (Vera Farmiga), trende bulunan ama oraya ait olmayan birini bulmasını ister, karşılığında tuvaletteki 75 bin doların sahibi olacaktır. Son durağa kadar birçok sırrı çözmek zorunda kalan Michael, artık trendeki herkesin hayatından sorumludur.

https://www.youtube.com/watch?v=2-MNnMB_gso

Daha
Tür :
Dram

14 yaşındaki Gaza (Hayat Van Eck), Ege’de bir sahil kasabasında yaşamaktadır. Hayali, lise için büyük bir şehre taşınmak ve hayatını orada geçirmektir. Sert mizaçlı ve dominant babası Ahad (Ahmet Mümtaz Taylan), Avrupa’ya mülteci kaçırmakta ve oğlunu da bu iş için yetiştirmek istemektedir. Gaza, babasının etkisinden uzaklaşmanın kolay olmadığını görecektir.

Deliha 2
Tür :
Komedi

The Post
Tür :
Biyografi , Dram , Gerilim , Tarih

1970’lerin başında The Washington Post’un araştırmacı gazetecileri, Amerika Birleşik Devletleri’nin Vietnam’a 25 yıldan uzun süredir yaptığı müdahaleleri gösteren çok gizli belgeleri ele geçirmişlerdir. Bu belgeler devlet sırrı niteliğindedir ve yayınlayıp yayınlamama kararı, gazetenin genel müdürü Katherine Graham (Meryl Streep) ve genel yayın yönetmeni Ben Bradlee’ye (Tom Hanks) kalmıştır. Belgeleri yayınlayan gazete, müthiş bir sansasyon yaratır, ancak Graham ve Bradlee Amerikan devletini karşılarına almıştır ve hapse dahi girmeleri artık söz konusudur.

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar
Tür :
Dram , Gizem , Korku

Ünlü psikiyatr Elise Rainier (Lin Shaye), bu kez kendi çocukluğunun geçtiği evde yaşanan açıklanamaz ve korkunç olayları çözmeye çalışacaktır.

Zirve
Tür :
Dram , Gerilim , Gizem

Ülkesinden dışarı çok çıkmayan, adeta etrafında bir sis perdesi yaratmış Arjantin devlet başkanı Hernán Blanco (Ricardo Darín), ilk kez önemli bir toplantı için, Latin Amerika liderleri zirvesi için dünya kamuoyunun karşısına çıkar. Ancak burada, kızının da bir parçası olduğu başka bir gizemli olay ortaya çıkmak üzeredir ve Blanco, çok zor bir durumla karşı karşıya gelecektir.

9 Comments

  1. çok kaliteli filmler var bu hafta ıdrıs alba yı takip edeim iyi oyuncu

  2. yolcu filmini uzun zamandır bekliyordum bu hafta bilet kampanyası ile birlikte izlemeye gideceğim beklediğim gibi çıkar umarım

  3. Daha’nın çok ilginç bir konusu var. KAliteli bir yapıma benziyor

  4. Deliha gibi düşük kalite bir filmin ikincisinin çekilmesi çok tuhaf. İnsanımızın zevkini anlamak mümkün değil

  5. Yılbaşından beri çok iyi filmler girdi vizyona. Umarım hepsine gitmeye fırsatım olur

  6. İLGİNÇ konulu filmler çıkmış bu hafta zaten bu aylar film sezonu

  7. Aramızdaki Sözler dram gerilim macera içerikli olduğu için güzel film

  8. bu hafta size önerebileceğim film aksiyon aynı zamanda gerilim seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken film yolcu filmidir.

  9. 12 ocak cuma vizyona giren filmler genel olarak güzel zaten hepsini izlemedim ama Aramızdaki Sözler güzel film

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.