Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 22 Aralık 2017

Yazar Eren Can

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 22 Aralık 2017’de vizyona 8 film giriş yapıyor.

BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Pes Etme
Tür : Biyografi , Dram

İyi niyetli, ancak hayatında fazla başarılı olamamış Jeff Bauman (Jake Gyllenhaal), bir gün eski sevgilisi Erin’le (Tatiana Maslany) karşılaştığında kalbini yeniden kazanabilmek için yakın zamanda koşacağı Boston Maratonu’nun bitiş çizgisinde büyük bir pankartla onu bekleyeceğine söz verir. Ancak bitiş çizgisinde bir bomba patlar ve Bauman ağır yaralanır. Genç adam hayatta kalmayı başarsa da bacakları kesilir. Jeff olayın failinin yakalanmasına yaptığı yardımla adeta bir kahraman haline gelse de müthiş bir umutsuzluk içindedir, ancak Erin ve etrafındaki insanların desteğiyle hayata yeniden tutunmak için bir motivasyon bulacaktır.

Acı Tatlı Ekşi 
Tür : Dram

Dönme Dolap
Tür : Dram

1950’lerde Coney Island, New York’ta yaşayan Ginny (Kate Winslet) bir zamanlar oyunculuk yapmış olsa da artık garson olarak çalışan, atlı karınca operatörü Humpty (Jim Belushi) ile pek de mutlu olmayan bir yaşam süren orta yaşa yaklaşmış bir kadındır. Gizliden gizliye genç ve yakışıklı cankurtaran Mickey’den (Justin Timberlake) hoşlanmaktadır. Ancak günün birinde hiç beklenmedik birşey olur, Humpty’nin yıllardır görmediği kızı Carolina (Juno Temple) çıkagelir. Peşindeki gangster kocasından kaçmak için babasının evine sığınan Carolina, Ginny ve Humpty’i de tehlikeye atmıştır, üstelik o da oyun yazarı olma hayalleri kuran Mickey’den hoşlanmaya başlamıştır.

Eyvah Annem Dağıttı 2
Tür : Komedi

Martıların Efendisi 
Tür : Dram , Romantik

Düş Kırgınları
Tür : Dram

Belalılar 
Tür : Komedi , Western

https://www.youtube.com/watch?v=_M6g6O0qJtY

Ferdinand 
Tür : Animasyon , Aile

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

10 Yorum

  • Bu hafta vizyona giren filmler arasında pek kaliteli film göremedim kendime göre. Ocak ayından itibaren beklediğim filmler geliyor ama

  • Daha Star Wars’a gidemedim, üzerine bu hafta da çok iyi filmler girmiş vizyona. Yılbaşı öncesi bu hafta en azından iki filme gitmek şart oldu.

  • Kate Winslet hayranı olarak Dönme Dolap’ı kaçırmaya niyetim yok. Güzel bir film olacağından eminim. Olmasa bile Kate’i izlerim 🙂

  • 22 aralık cuma günü vizyona giren filmler genel olarak hepsi iyi bu cuma günü bakalım hangi filmler girecek bekliyoruz.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.