Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 29 Aralık 2017

Yazar Eren Can

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 29 Aralık 2017’de vizyona 8 film giriş yapıyor.

BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Jumanji: Vahşi Orman
Yapımı : 2017 – ABD
Tür : Aile , Fantastik , Macera

Dört sıra dışı arkadaş bir video konsol oyunu bulur. Daha önce kimse bu oyunun adını duymamıştır. Heyecanla oyunu incelemeye başlayan ve oynamaya koyulan dört ergen kendilerini vahşi bir ormanda avatarların bedenlerinin içinde bulurlar. Kısa bir süre sonra Jumanji ile oynadıklarının düşünen çocuklar kendilerinin de bir oyunun içinde olduğunu keşfederler. Sonsuza kadar Jumanji’nin içinde hapsolmamak için hayatların macerasını yaşamak zorundadırlar.
1995 yapımı kült film Jumanji’nin devam halkası olan filmin başrollerini Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart ve Nick Jonas üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jake Kasdan otururken, filmin senaryosu ise Scott Rosenberg’e emanet

Muhteşem Showman
Yapımı : 2017 – ABD
Tür : Dans , Dram , Müzikal

12 yaşında askerlere atıştırmalık ve kiraz rumu satarak ticarete atılan doğuştan iş adamı P.T. Barnum, 1841 yılında dünyanın daha önce duymadığı bir hayalle yola çıkar; dünyanın en muhteşem gösterisini sunmak. Eşinin de desteğiyle tarihin ilk sirkini kurmak için işe başlayan Barnum, dünyanın farklı yerlerinde, anomalileri ile yaşamak zorunda kalan kişileri, genç yetenekleri ve azimli girişimcileri toplar. Tarihin ilk sirki, İngiliz hükümdarı Kraliçe Victoria’nın bile izlemeye geldiği bir Avrupa turnesine uzanacak ve dünyanın show dünyası anlayışını kökünden değiştirecektir…

Parayı Bulduk
Yapımı : 2017 – Türkiye
Tür : Komedi

Karabasan
Yapımı : 2017 – İngiltere
Tür : Korku

Loving Vincent
Yapımı : 2017 – ABD , Polonya
Tür : Animasyon , Dram , Suç

Kalp Atışı Dakikada 120
Yapımı : 2017 – Fransa
Tür : Dram

Anons
Yapımı : 2017 – Türkiye , Bulgaristan
Tür : Dram

Asya
Yapımı : 2017 – Fransa
Tür : Dram

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

7 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.