Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler: 29 Haziran 2018

Pinterest LinkedIn Tumblr

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 29 Haziran 2018’de toplamda 9 yeni film gösterime giriyor.

Kaçış Planı 2: Hades

Vizyon tarihi: 29 Haziran 2018 (1s 36dk)
Yönetmen: Steven C. Miller
Oyuncular: Sylvester Stallone, Dave Bautista, Xiaoming Huang
Tür: Gerilim
Ülke: ABD, Çin

Kaçış Planı 2’de, Ray Breslin’in bilgisayarlı bir tekno-terör labirentinde kaybolan arkadaşını kurtarmak için verdiği mücadele anlatılıyor. Ray Breslin, yüksek güvenlikli hapishaneden kaçışının yıllar sonrasında yeni bir birinci sınıf, kiralık güvenlik gücü oluşturmuştur. Ama takım üyelerinden dövüş ustası Shu , Hades olarak bilinen bilgisayarlı tekno-terör savaş-labirentinde kaybolur. Breslin, arkadaşını kaybolduğu labirentten kurtarmaya kararlıdır. Bunun için öncelikle dünyanın en iyi gizli hapishanesine girme, kaçırılan takımı serbest bırakma ve onları canlı halde geri getirmenin bir yolunu bulmalıdır…

https://www.youtube.com/watch?v=bPV6ihigIyw

Yakalandın!

Vizyon tarihi: 29 Haziran 2018
Yönetmen: Jeff Tomsic
Oyuncular: Ed Helms, Jake Johnson (XVI), Annabelle Wallis
Tür: Komedi
Ülke: ABD

Russell Adams’ın 2013 yılı imzalı The Wall Street Journal yazısına dayanan film, bir çocuk oyununu dozunu arttırarak senelerce oynamaya devam eden bir arkadaş grubunu temel alıyor. Beş yakın arkadaş çocukluklarından beri yılda bir kez “elim sende” oynar. Bu durum artık onlar için bir gelenek haline gelmiştir. Herkes bu yılki oyuna hazırlanmıştır. Fakat bu sene oyun zamanı gruptan birinin düğününe denk gelir. Grubun asla yenilmeyen oyuncusu bu koşullarda kolay bir hedef olarak görülür. Fakat o kendini her şeye karşı hazırlamıştır.

T.İ.M

Vizyon tarihi: 29 Haziran 2018
Yönetmen: Onur Yigit
Oyuncular: Serdar Atacan, Emre Uzun, Barış Can Sağır
Tür: Savaş filmi, Dram
Ülk:e Türkiye

T.İ.M, özel kuvverlerdeki görevinden alındıktan sonra gizli bir görev ekibi ile zorlu bir mücadeleye girişen Serdar’ın hikayesini konu ediyor. Serdar Yıldırım, özel kuvvetlerde yüzbaşı olarak görev yapmaktadır. Hain bir pusuya düşürüldüklerinde 16 askerini kaybeden yüzbaşı, telsizleri kapatarak izinsiz bir operasyon düzenler. Bu yaptığı onun görevden alınmasına neden olur. Bu sırada Serdar Yıldırım’a gizli bir görevde çalışması için bir görev teklif edilir. Asker ve polislerden oluşan özel bir timin başına geçmeyi kabul eden Serdar, tim ile birlikte şehit olan silah arkadaşları, aileleri ve ülkeleri için çetin bir mücadeleye girer.

Fakir: Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu

Vizyon tarihi: 29 Haziran 2018 (1s 40dk)
Yönetmen: Ken Scott
Oyuncular: Dhanush, Bérénice Bejo, Erin Moriarty
Tür Komedi, Dram
Ülke: Fransa, Belçika, Hindistan

Fakir: Bir Hint Fakiri’nin Olağanüstü Yolculuğu, hiç tanımadığı babasını bulmak için yola koyulan Aja’nın maceralarını anlatıyor. Hint Fakiri Aja, annesinin ölümünün ardından yapayalnız kalmıştır. Babasını tanımayan Aja, onu bulmaya karar verir ve bunun için Fransa’ya gider. Babasını bulmak için çıktığı bu yolculuk Aja’nın hiç de düşlediği gibi gitmez. Paris’te taksiye binen Aja gitmek istediği yer yerine kendisini şehir dışındaki İKEA’da bulur. Bu sırada da Marie isimli bir kıza aşık olmuştur. Aja, İKEA’da yanlışlıkla bir dolabın içinde kalıp kargolanınca bu sefer de kendisini Avrupa’da başka bir şehirde bulur. Yol boyunca birçok yere savrulan Aja, Paris’e geri dönüp sevdiği kız Marie’ye kavuşup babasını bulabilecek midir?

Doğmamış

Vizyon tarihi 29 Haziran 2018 (1s 30dk)
Yönetmen: Brandon Christensen
Oyuncular: Christie Burke, Jesse Moss, Sheila McCarthy
Tür: Korku
Ülke: Kanada

Mary yakında kucağına alacağı ikizleri için oldukça heyecanlıdır. O büyük gün geldiğinde ise sevinci yarım kalır, çünkü doğum sırasında bebeklerden biri hayatını kaybeder. Aile, acılarını içine gömüp tüm ilgilerini doğan çocuklarına gösterir. Mary, evde çocuğu ile ilgilenirken bir takım garip olaylar yaşamaya başlar. Başlarda durumu pek önemsemese de olaylar arttıkça korkmaya başlar. Yaşadığı olaylar hakkında araştırma yapan Mary, bebeğine görünmeyen bir varlığın musallat olduğundan şüphelenmeye başlar. Doğaüstü bir varlık Mary’nin oğlu Adam’a musallat olmuştur ve onu almak için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Sicario: Day of the Soldado

Vizyon tarihi 29 Haziran 2018 (2s 2dk)
Yönetmen: Stefano Sollima
Oyuncular: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Isabela Moner
Tür Gerilim, Aksiyon
Ülke: ABD

Sessiz Ol

Vizyon tarihi 29 Haziran 2018 (1s 19dk)
Yönetmen Samet Çakırtaş
Oyuncular: Akın Ayvaz, Şengül Kaya, Cansel Aydos
Tür Korku, Gerilim
Ülke Türkiye

https://www.youtube.com/watch?v=qKIqjOVmPfo

Karavan

Vizyon tarihi 29 Haziran 2018 (1s 53dk)
Yönetmen Paolo Virzì
Oyuncular: Helen Mirren, Donald Sutherland, Christian McKay
Tür Dramatik komedi, Romantik
Ülke İtalya, Fransa

Sevimli Emojiler 2

Vizyon tarihi: 29 Haziran 2018
Yönetmen: Alexander Romanetz
Tür: Animasyon
Ülke: Rusya

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

9 Comments

 1. T.İ.M’in vizyona çıkmasını bir süredir bekliyordum. Gişesinin oldukça iyi olacağını tahmin ediyorum.

 2. Türk yapımı gerilim filmleri fazla başarılı olamıyor; fakat Sessiz Ol filminden ben baya ümitliyim. Yarın gitmeyi planlıyorum.

 3. İsmail Hakkı Reply

  Kaçış Planı filminin ilki çok güzeldi uzun bir aradan sonra tekrar izleyici ile buluştu. Ancak film çoktan internete düştü bilginize. Ayrıca maalesef çoğu filmde olduğu gibi 2.film başarısız olmuş. Diğer filmler ilgimi çekmediği için incelemedim. Yazın çıkan filmler pek hoşuma gitmiyor.

 4. Faruk Bulut Reply

  Kaçış Planı 2: Hades ve Karavan takip ettiğim ve çıkmasını beklediğim filmlerdi son bir kaç aydır işlerin yoğunluğundan takip edemiyordum bu hafta vizyona giren filmler yazınızı görünce filmler ile arayı açmamak için girdiğimde sabırsızlık ile beklediğim Kaçış Planı 2: Hades filmini gördüğüme sevindim.

 5. Fakir: Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Oscar ödüllü milyoner’e benzer bir film izlenimi verdi. Özellikle Asya kültüründe bu filmler seviliyor sanırımki, oldukça fazla sayıda görüyoruz

 6. Bomba kaçış planı olur sanıyordum aksiyon filmi olduğundan, ama TIM güzel bir komediye benziyor. Çok beğendim fragmanı.

 7. kaçış planı oldukça hareketli ve izlerken izleyicide heyecan yaratan bir film. ben izlerken baya heyecanlanmıştım

 8. 29 Haziran 2018 de vizyona iyi filmler girmiş favorim doğmamış filmi izlemenizi öneririm

 9. 29 haziranda en çok hoşuma giden ve kaliteli olarak gördüğüm filmlerin arasında Kaçış Planı 2: Hades filmi yer almaktadır.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.