Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler: 3 Ağustos 2018

Yazar Eren Can

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 3 Ağustos 2018’de toplamda 8 yeni film gösterime giriyor.

Karanlık Zihinler

Vizyon tarihi 3 Ağustos 2018 (1s 44dk)
Yönetmen Jennifer Yuh Nelson
Oyuncular: Amandla Stenberg, Harris Dickinson, Miya Cech
Tür Bilimkurgu
Ülke ABD

Karanlık Zihinler, milyonlarca insanın ölümüne neden olan salgından kurtulmayı başaran bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Amerika’daki bütün gençleri öldüren korkunç vebada hayatta kalmayı başaran Ruby Dale, özel güçlere sahiptir. Kendisi gibi diğer hayatta kalanlar da değişik güçlere sahiplerdir ve sadece renklerle tanımlanırlar; yeşiller (ileri zeka), maviler (telekinezi), sarılar (elektriği kontrol edebilme), turuncular (zihin kontrol) ve kırmızılar (ateşi kontrol edebilme). Ruby ise “turuncu” türünün çok güçlü bir üyesidir. Ruby ve arkadaşları, gönderildikleri korkutucu devlet tesisi Thurmond’dan kaçtıklarında hayat bambaşka bir hal alır. East River’daki güvenli bölgeye ulaşmaya çalışan grup, yetişkinlerin gençlere savaş açtığı bu dünyada yalnızca kaçmanın yeterli olmadığını fark etmeye başlarlar…

Alexandra Bracken’ın gençlik roman serisinden beyaz perdeye uyarlanan “Karanlık Zihinler”in başrolünü Açlık Oyunları serisinin genç Rue’su olarak ünlenen Amandla Stenberg üstlenirken, kadroda geçtiğimiz sene “This Is Us” ile Altın Küre adaylığı elde eden Mandy Moore, “Trust” dizisinde izlediğimiz Harris Dickinson, “The West Wing” ile 3 kez Altın Küre’ye aday gösterilen Bradley Whitford, Wallace Langham, Golden Brooks, Mark O’Brien, Patrick Gibson ve “Game of Thrones”un Brienne’i Gwendoline Christie yer alıyor.

Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize

Vizyon tarihi 3 Ağustos 2018 (1s 42dk)
Yönetmen Scott Waugh
Oyuncular: Josh Hartnett, Mira Sorvino, Sarah Dumont
Tür Macera, Dram
Ülke ABD

Eski bir olimpik sporcu olan Eric, geçmişindeki sorunlarla boğuşmaktadır. Yönünü kaybeden ve ne yapacağın bilemeyen Eric, birkaç gün kafa dinleyip, sorunlarıyla yüzleşmek için her şeyi ardında bırakarak Sierra Nevada sıradağlarında bir evde inzivaya çekilir. Uçsuz bucaksız Sierra Nevada sıradağlarında snowboard yapan Eric, büyük bir kar fırtınasına yakalanır.

Usta bir snowboard’cu olmasına rağmen fırtına sonucu dağın zirvesinde kaybolur. Kendisinden haber alamayan yakınları kurtarma görevlileri ile birlikte ona ulaşmaya çalışırlar. Fakat bu pek de kolay olmaz. Eric, sekiz gün boyunca insanlığın sınırlarını zorlayan koşullarda hayatta kalmak için mücadele eder. Dondurucu soğuk ve zorlayıcı yaşam koşullarının yanı sıra kendi geçmişi ile de savaşan Eric hayatta kalmak için içindeki inancı yeniden keşfetmelidir.

Şeytan Kapısı

Vizyon tarihi 3 Ağustos 2018 (1s 34dk)
Yönetmen Clay Staub
Oyuncular: Amanda Schull, Milo Ventimiglia, Shawn Ashmore
Tür Bilimkurgu, Gerilim
Ülke Kanada, ABD

Eva

Vizyon tarihi 3 Ağustos 2018 (1s 40dk)
Yönetmen Benoît Jacquot
Oyuncular: Isabelle Huppert, Gaspard Ulliel, Julia Roy
Tür Dram
Ülke Fransa, Belçika

Kelebekler

Yeniden vizyona giriş tarihi: 3 Ağustos 2018
Vizyon tarihi 30 Mart 2018
Yönetmen Tolga Karaçelik
Oyuncular: Tuğçe Altuğ, Tolga Tekin, Bartu Küçükçağlayan
Tür Komedi, Dram

Christopher Robin

Vizyon tarihi 3 Ağustos 2018 (1s 40dk)
Yönetmen Marc Forster
Oyuncular: Ewan McGregor, Hayley Atwell, Mark Gatiss
Tür Macera, Animasyon
Ülke ABD

Canavar Gibi: Türk İşi Frankeştayn

Vizyon tarihi 3 Ağustos 2018
Yönetmen Özgür Bakar
Oyuncular: Şevket Çoruh, Ruhi Sarı, Bülent Çolak
Tür Komedi
Ülke Türkiye

Genç Titanlar Filmi

Vizyon tarihi 3 Ağustos 2018
Yönetmen Aaron Horvath, Peter Rida Michail
Oyuncular: Nicolas Cage, Kristen Bell, Will Arnett
Tür Animasyon, Komedi
Ülke ABD

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

7 Yorum

  • Fragmanları izleyince şeytan kapısı tamda aradığım film gibi duruyor.Buna ek olarak Türk işi frankeştayn ilginç bir tercih olabilir sonra zamanlarda bu tarz komedi filmleri güzel izleniyor.Ellerinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş.

  • Disney yapımı olan Christopher Robin filmi çok başarılı bir yapım. Küçükken winnie the pooh çizgi filmini çok severdim. Hala olsa izlerim. Diğer filmler maalesef güzel değil.

  • namı diğer orçun olan batuyu böyle bir rolde görmek beni biraz şaşırttı ama rolün üstesinden gelmiş. kelebekler fena bir film olmamış.

  • Türk İşi Frankeştayn’ın fragmanı iyi gibi duruyor. Fakat bazı filmlerde elle tutulur tüm komedi unsurlarını fragmana topluyorlar, gerisi boş çıkıyor. Öyle olmamasını dilerim

  • Karanlık Zihinler filmini bilim kurgu filmlerini sevdiğim için merak etmiştim. İzlenebilir ancak efsane denemez. Puanım 5

  • fragmanlara bakınca türk işi komedi filmlerininde etkili filmler yapmaya başlaması çok güzel bir his.Umarım bu sektörde küfürsüz eski komedi anlayışına döneriz

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.