Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 5 Ocak 2018

Yazar Eren Can

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 5 Ocak 2018’de vizyona 4 film giriş yapıyor.

BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Arif v 216
Tür :
Komedi , Macera

Arif’in yakın dostu 216, insan olmaya karar vererek dünyaya gelir ve burada başına olmadık işler gelir. Her ne kadar insan olabilmek için kıyasıya bir çaba harcasa da 216’nın (Ozan Güven) farklılıkları çok barizdir. Üstelik bir de gözleri görmeyen Pembe Şeker’e (Seda Bakan) aşık olmuştur. Kötü niyetli bir iş adamının onu kopyalamaya kalkışmasıyla Arif (Cem Yılmaz) devreye girecek, 216’yı ve tüm dünyayı kurtarmaya çalışacaktır.
Arif’in GORA’dan sonra bir kez daha 216’yla yaşadığı maceraları anlatacağı Arif v 216 filmi, 2018’in Ocak ayında gösterime girdi.

Ölüm Odası
Tür :
Gerilim , Korku

James Franco’nun başrolünde yer aldığı The Vault, abilerini kurtarmak için banka soymak zorunda kalan iki kız kardeşin, soymaya çalıştıkları bankada yaşayacakları ummadık durumları konu ediniyor.

İki kız kardeş olan Leah ve Vee, ünlü bir gangsterin malına zarar veren abileri Michael’ı kurtarmak için banka soymak zorunda kalırlar. Fakat, soygun esnasında bankada bulunan para abilerini kurtarmaya yetmeyecektir. Ve bankanın müdür yardımcısı Ed Maas, paranın bir kısmını kendisinin alması karşılığında iki kız kardeşi alt kattaki kasaya götürmeyi teklif eder. Ancak, kasanın içindeki hiç umdukları gibi çıkmayacaktır.

İngiltere Benim
Tür :
Dram

1970’lerde Manchester’da kendi kendine müzik çalışmaları yapan, ama sesini duyurma konusunda yeterince hırslı davranmayan Steven Patrick Morrissey (Jack Lowden) adlı genç, etrafındakilerin yönlendirmeleriyle bazı gruplarda sahneye çıkmayı başarır. Ancak çok uzun sürecek bir müzik kariyerinin en başında olduğunun o sıralar farkında değildir.
İngiltere Benim filminde dünyaca ünlü İngiliz müzisyen Morrissey’in The Smiths’in kuruluşuna giden ilk yıllarında yaşadıkları konu ediliyor.

Bobi: Dikenlerin Gücü Adına!
Tür :
Animasyon

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

37 Yorum

 • aynı kadro aynı temada ilerlese de arifv216’nın güzel bir satış sayısına ulaşacağına inanıyorum.

 • arifv216 baya tartışmalı geldi zafer beyin twitterdan iban gönder paranı geri vereyim şeklindeki çıkışı ve izleyicilerin tepkisi sosyal medyayı bir süre kaldıracak gibi. ama reklamın iyisi kötüsü olmaz derlermiş

  • bencede birazda reklam kokan hareketlerle ilgisi olabilir bu olayın. sonucta reklamın iyisi kotusu olmuyor ve filmin adı duyuluyor

 • Daha Gülse Birsel’in filmine gitmeden Arif v 216’nın çıkması iyiolmadı. İkisinden de beklentim çok büyük. Umarım beklediğim gibi çıkarlar.

 • Oğluma uygun bir film gelse de gitsek diyordum. Bobi: Dikenlerin Gücü Adına!’yı gördüğüme sevindim.

 • Fragmanini izledim gayet guzele benziyor. Zaten cem yilmaz oynuyorsa o film izlenir. Diger oyuncularda kaliteli

 • Arif v2016 sayesinde diğer filmler boş olacaktır muhtemelen. fırsattan istifade Ölüm Odası’nı deneyeceğim

 • Arif v216 kendi içerisinde birçok gönderme ve gizli mesaj içeriyor. Filmi dikkatli izlediğiniz takdirde oldukça emek harcandığını fark edeceksiniz.

  • islenmesi gayet doğal. bence az bile izleniyor. bizim toplumda sinema daha yeni yer ediyor yakın zamanda cok daha fazla prim yapıcaktır.

 • ingiltere benim filmi dram konsunu oldukça baaşrılıbir şekilde işlemiş diyebilirim. gitmeyen ve ikilemde kalan arkadaşlar mutlaka gitsin derim.

 • arifin patlamasını bekliyorum bu zamana kadar klişelerden para kazanan cem yılmaz bir klişeye imza atmış

  • bence patlama yaptı bile coktan. adam işi biliyor. film ve komedi nasıl yapılır, turk toplumunun yapısına nasıl uydurulur. hepsinin farkında

 • oyuncular bence cok yetenekli. cem ytılmazda komedinin ustası. zaten önceki filmlerine bakarsak ne akdar iyi işler cıkardıkalrı ortada. bence bu filmde gayet kaliteli

 • komeridinin kralı cem yılmaz. hem sdand upları hemde filmleri harika. bu adam işini yapmayı cok iyi biliyor.

  • kesinlikle katılıyorum. bu sektorde bir umara diyebilirim cem yılmaz icin. son filmide kaliteli bir yapıta benziyor

 • arif ve 216 yı tek gecerim komedi uzerine. diğer serilerinden cok daha iyi olmus bence. cem yılmaz faktörü var ayrıca

 • komedi değince akla ilk gelen ustalardan birisi cem yılmazdır. gerek filmleri gerekse yaptığı stand up showlarıyla hafızalara kazındı

 • komedi konusunda cem yılmaz cok iyi. diğer komedyenlerde film yapar ancak cem yılmaz hem konusuyla hem esprileriyle guldurmeyi becerir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.