Oyun

Call of Duty: Infinite Warfare Oynanış Videosu Yayınlandı

Yazar Eren Can

Activision imzalı en yeni Call of Duty oyunu olan Infinite Warfare’in oynanış videosu yayınlandı.

Call of Duty: Infinite Warfare‘ın yayınlanan ilk videosu Youtube’un en beğenilmeyen videoları arasında 2.sırayı almıştı. Video’ya gelen 2.9 milyon dislike bulunuyor.

Tamamıyla uzayda geçecek olan Call of Duty: Infinite Warfare’ın bu yeni oynanış videosuyla beraber oynanış detaylarını da inceleyebiliyoruz. Oyun nasıl bir satış grafiği yansıtacak göreceğiz. Ben oyunun videolarını izledim ve beğenmedim. En son satıl aldığım Call of Duty oyunu Black Ops 3’dü.

[box style=”note”] Siz Call of Duty’nin yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz?[/box]

Call of Duty: Infinite Warfare 4 Kasım tarihinde PC, PS4 ve XBox One platformlarına çıkış yapacak. Ayrıca oyunu satan alan herkese Call of Duty: Modern Warfare Remastered hediye edilecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

4 Yorum

  • Call of duty gittikçe gelecee gitti. Bakalım sonunda ne olacak dünyanın sonunu getiren savaş ile serisini sonlandıracak gibime geliyor

  • CALL OF DUTY Tüm zamanların en çok oynanan oyunlardan biri diye hatırımda kalmış meraklısı veya oynanabirliği keyf veren bir oyun diyebiliriz.

  • Call of Duty artık iyice saçmalamaya, git gide ergen oyunu olmaya başladı. Ee adamları Battlefield serisi yıllardır ezim ezim eziyor. Bunlarda müşteri profilini değiştirmek zorunda kaldılar. Yoksa nerde o eski cod1-2-mw serileri.

  • Bundan yıllar önce cod1 ve cod2 yi oynayıp, bu oyunlara aşık olmuştum. Şu oyunu uzaylı, hoplamalı zıplamalı yapıp mundar ettiler.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.