Sinema

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Deli Aşk’ın Fragmanı Yayınlandı

Yazar Eren Can

Cem Yılmaz’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu ise Murat – Emrah Kaman kardeşlerin yazdığı Deli Aşk filminin son fragmanını yayınladı.

Deli Aşk, Maraş dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayları konu ediniyor.
Emrah Kaman ve Murat Kaman’ın senaryosunu yazdığı, Cem Yılmaz’ın yapımcılığını yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Zafer Algöz, Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Abdullah Şahin, Yasemin Öztürk, Nilperi Şahinkaya, Toygan Avanoğlu gibi isimler yer alıyor.

Komedi filmi ´Deli Aşk´ 10 Mart´ta sinema salonlarındaki yerini alacak.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

4 Yorum

  • Emrah Kaman övgüyü hak edecek işler yapıyor. İlk kez Kardeş Payı’nda tanımıştım, sonraki filmi de Kaçma Birader gayet güzeldi. Bu filmi de izleyeceğim.

  • Kardeş payından tanıdığımız bir yüz güzelde işler yapıyor, ancak ben cem yılmaz’ın filmlerini bir türlü sevemedim. Değişik konuları ele alarak, farklı projeler yapmak istiyor ama GORA ve AROG’tan sonraki filmleri bence başarısız.

  • Yabancı filmlere verilen önem Türk sinemasına da verilmeli.sinemaya gidin dostlar.Fragmanı cok iyi olmuş

  • Umarım her hafta çıkan saçma sapan komedi filmlerinden biri değildir. Ekibi görünce umudum artıyor ancak o kadar çok çöp film var ki insan korkuyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.