Sinema

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Deli Aşk’ın Fragmanı Yayınlandı

Pinterest LinkedIn Tumblr

Cem Yılmaz’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu ise Murat – Emrah Kaman kardeşlerin yazdığı Deli Aşk filminin son fragmanını yayınladı.

Deli Aşk, Maraş dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayları konu ediniyor.
Emrah Kaman ve Murat Kaman’ın senaryosunu yazdığı, Cem Yılmaz’ın yapımcılığını yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Zafer Algöz, Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Abdullah Şahin, Yasemin Öztürk, Nilperi Şahinkaya, Toygan Avanoğlu gibi isimler yer alıyor.

Komedi filmi ´Deli Aşk´ 10 Mart´ta sinema salonlarındaki yerini alacak.

4 Comments

  1. Servisçi Ali Reply

    Emrah Kaman övgüyü hak edecek işler yapıyor. İlk kez Kardeş Payı’nda tanımıştım, sonraki filmi de Kaçma Birader gayet güzeldi. Bu filmi de izleyeceğim.

  2. Kardeş payından tanıdığımız bir yüz güzelde işler yapıyor, ancak ben cem yılmaz’ın filmlerini bir türlü sevemedim. Değişik konuları ele alarak, farklı projeler yapmak istiyor ama GORA ve AROG’tan sonraki filmleri bence başarısız.

  3. hayatguzel Reply

    Yabancı filmlere verilen önem Türk sinemasına da verilmeli.sinemaya gidin dostlar.Fragmanı cok iyi olmuş

  4. Umarım her hafta çıkan saçma sapan komedi filmlerinden biri değildir. Ekibi görünce umudum artıyor ancak o kadar çok çöp film var ki insan korkuyor.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.