Çılgın Kamp Tek Parça İzle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2015 senesinin en çok beklenen Türk filmlerinden biriside kuşkusuz Çılgın Kamp filmleridir. Bu anlamda gerek konusu ile gerekse de oyuncularıyla oldukça dikkat çeken bu yapıt çok yakın bir zamanda geliyor. Çılgın Kamp izleyicilerini oldukça güzel bir seyir keyfi bekliyor olacak ve film 23 Ocak 2015 tarihinde çıkacak.

Filmin konusuna geçecek olursak filmde birbirleri ile anlaşamayan 2 farklı grup vardır. Bu grupların birisinin lideri Savaş iken diğerininki ise Barış’tır. 2 grupta bir yaz tatilinde kampa çıkmaya karar verirler. Fakat bu kampta başlarına hiç beklenmeyecek bir olay gelecek ve kampta çok zor anlar yaşamaya başlayacaklardır. Çünkü Azmanlar grubu kampı ele geçirmek isteyecektir. Çılgın Kamp Full izle imkânıyla hemen filmi izlemeye başlayabilirsiniz.

Filmde oldukça dikkat çeken kısımlardan biriside oyuncuların küçük yaştaki yeteneklerden seçilmiş olmasıdır. Kısacası Çılgın Kamp tek parça izlerken hem gülecek hem de bu maceranın içerisinde oldukça heyecanlı vakit geçireceksiniz. Bakalım 2 grup Azmanlar ile baş edebilecek mi?

Yorum Yapın