Genel

Çocuk Güvenliği İçin Takip Yazılımı

Pinterest LinkedIn Tumblr

Her aile çocuklarının güvende olmasını ön planda tutar. Günümüzün bir problemi haline gelen akıllı telefon bağımlılığı hem yetişkinler de hem de çocuklarda görülüyor. Bazı aileler çocuklarına akıllı tablet ya da telefon vermiyorlar böyle olunca da çocuklar üzülüp ebeveynleri arasında küslük olabiliyor. Çocuklar çok kırılgan olabiliyorlar, her işin üstesinden gelebileceklerini düşünüyorlar.

Bir başka çözüm ise aranızdaki bu mesafeyi kapatmak için bir çocuk takip programı kullanabilirsiniz. Çocuklarımızın tehlikeli sosyal ilişkilerden ve kötü alışkanlıklardan onları korumanın en kolay yolu yaptıklarından her an haberdar olmamızdır. Yoğun çalışan ebeveynler veya çocuklarından uzakta olan anne ve babalar için hazırlanmış olan bu yazılım ile endişenizi en aza indirebilirsiniz.

Öncelikle telefon takip programı nedir? Bunu açıklamak istiyorum. Günümüzdeki kullandığımız mobil cihazlara yüklenebilen ve yüklendikten sonra bu cihazlarda olup biten her türlü işlemin kayıt altına alınmasını sağlayıp kullanıcısına kayıt altına alınan her bilgiyi ileten bir yazılımdır. Yazılımın ne amaç edindiğini sizlere anlatmaya çalıştım şimdi ise bildiğim ve güvendiğim bir yazılımı sizlere önereceğim. İşte bahsettiğim yazılım Monitor Minor, hemen özelliklerini sıralamak istiyorum.

 • Monitor Minor ile çocuğunuzun telefonu ile gerçekleştirilen tüm aramaları dinleyebilirsiniz.
 • Çocuğunuzun telefonunun ister ön ister arka kamerasını Canlı Paneliniz üzerinden tek tıkla açabilir ve anında canlı olarak fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz canlı video aktarımı ile bulunduğu alanı görüntüleyebilirsiniz.
 • Çocuğunuzun bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz.
 • GPS vasıtasıyla bulunduğu konumu öğrenebilirsiniz.
 • Çocuklarınızın telefonunda bulunan fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.
 • Çocuklarınızın sosyal medya uygulamalarındaki mesajlarını okuyabilirsiniz.

Monitor Minor çocuğunuzun telefonunda tamamen gizli modda çalışıyor ve hiçbir uyarı vermiyor. Çocuklarınızı korumanın sizin en birinci vazifeniz olduğunu unutmayın ve böyle bir sistemi kullanmaktan endişe etmeyin.

9 Comments

 1. uygulama çok faydalı duruyor ancak fiyatı bence biraz fazla. daha çok tercih edilebilmesi için daha uygun fiyat tarifeleri uygulanmalı bence.

 2. Böyle programların sadece bizim için değilde başkaları yani 3. taraf kişiler için de açık olduğunu unutmamalıyız. Sonuç itibariyle çocuğumuzun ne yaptığını bizler takip edebiliyorsak, programın yapımcıları da takip edebilirler.

 3. çocuklar bizler için kendimizden cok daha değerlidir. onlar için ne yapsak az. güvenlik programlarıda cocuklarımız icin gercekten cok gerekli. olası bir kotu urumda değeri cok daha iyi anlasılacaktır.

 4. yeni nesil çocukları takip etmek inanın artık çok zor bu takip programları ile işimiz kolaylaşacaktır. gerçekten bu habere çok ssevindim

 5. ÇOCUK GÜVENLİĞİ İÇİN TAKİP YAZILIMI arıyordum yazınızı buldum işime yaradı çok sağolun

 6. çocuk güvenligi için muhteşem bir uygulama bence. Olası bir durumda hem cok daha kolay bu durumdan sıyrılabilir hem de cocugumuz dısardayken aklımız sürekli onda kalmaz.

 7. Cocuk konusu gercekten onemli. Basibos birwkmamak gerekli her daim takip olmali ki kontrilumuzde olabilsjnler.neler yaptiklarini bilmeliyiz

 8. bende ÇOCUK GÜVENLİĞİ İÇİN TAKİP YAZILIMI aradım ve sayenizde kullanıyorum çok teşekkürler

 9. Bir yazılımcı olarak gerçekten bu projeyi düşünenleri tebrik ediyorum, çocuk güvenliği için yazılım konusunda bende artık daha gelişmeye açık bakacağım.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.