Çocuk Güvenliği İçin Takip Yazılımı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Her aile çocuklarının güvende olmasını ön planda tutar. Günümüzün bir problemi haline gelen akıllı telefon bağımlılığı hem yetişkinler de hem de çocuklarda görülüyor. Bazı aileler çocuklarına akıllı tablet ya da telefon vermiyorlar böyle olunca da çocuklar üzülüp ebeveynleri arasında küslük olabiliyor. Çocuklar çok kırılgan olabiliyorlar, her işin üstesinden gelebileceklerini düşünüyorlar.

Bir başka çözüm ise aranızdaki bu mesafeyi kapatmak için bir çocuk takip programı kullanabilirsiniz. Çocuklarımızın tehlikeli sosyal ilişkilerden ve kötü alışkanlıklardan onları korumanın en kolay yolu yaptıklarından her an haberdar olmamızdır. Yoğun çalışan ebeveynler veya çocuklarından uzakta olan anne ve babalar için hazırlanmış olan bu yazılım ile endişenizi en aza indirebilirsiniz.

Öncelikle telefon takip programı nedir? Bunu açıklamak istiyorum. Günümüzdeki kullandığımız mobil cihazlara yüklenebilen ve yüklendikten sonra bu cihazlarda olup biten her türlü işlemin kayıt altına alınmasını sağlayıp kullanıcısına kayıt altına alınan her bilgiyi ileten bir yazılımdır. Yazılımın ne amaç edindiğini sizlere anlatmaya çalıştım şimdi ise bildiğim ve güvendiğim bir yazılımı sizlere önereceğim. İşte bahsettiğim yazılım Monitor Minor, hemen özelliklerini sıralamak istiyorum.

 • Monitor Minor ile çocuğunuzun telefonu ile gerçekleştirilen tüm aramaları dinleyebilirsiniz.
 • Çocuğunuzun telefonunun ister ön ister arka kamerasını Canlı Paneliniz üzerinden tek tıkla açabilir ve anında canlı olarak fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz canlı video aktarımı ile bulunduğu alanı görüntüleyebilirsiniz.
 • Çocuğunuzun bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz.
 • GPS vasıtasıyla bulunduğu konumu öğrenebilirsiniz.
 • Çocuklarınızın telefonunda bulunan fotoğraf ve videolara ulaşabilirsiniz.
 • Çocuklarınızın sosyal medya uygulamalarındaki mesajlarını okuyabilirsiniz.

Monitor Minor çocuğunuzun telefonunda tamamen gizli modda çalışıyor ve hiçbir uyarı vermiyor. Çocuklarınızı korumanın sizin en birinci vazifeniz olduğunu unutmayın ve böyle bir sistemi kullanmaktan endişe etmeyin.

9 Yorum

 1. selcen Tem 5, 2017 Reply
 2. Osman Tem 6, 2017 Reply
 3. nuran Tem 6, 2017 Reply
 4. nazan Tem 7, 2017 Reply
 5. kemal Tem 7, 2017 Reply
 6. Nuray Tem 7, 2017 Reply
 7. Mert Tem 9, 2017 Reply
 8. bekir Tem 10, 2017 Reply
 9. eneskamis Ağu 1, 2017 Reply

Yorum Yapın