Tanıtım

ComboFix ile Bilgisayarınızı Virüslerden Temizleyin

Yazar Eren Can

ComboFix, baş belası olan kötü amaçlı yazılımları temizleyen ücretsiz bir virüs yazılımıdır.

ComboFix yazılımı bilgisayarınızı tarar ve trojan, virüs gibi zararlı kod içeren yazılımları kaldırmanıza yardımcı olur. Üretici firma ComboFix’in kullanımı için uzmanlar kişiler tarafından destek almanızı öneririr.

ComfoFix, USB bellekle bulaşan zararlı yazılımlardan (amvo.exe, kavo,exe), popüler ve yaygın olan malware, spyware ve trojanlardan, bilgisayar başlangıcında Autorun olarak devreye giren zararlı yazılımlardan, cacus programlardan, reklam yazılımlarından ve truva atlarından bilgisayarınızı korur. Sisteminizde bilinen tüm kötü amaçlı yazılımlara karşı yaptığı tarama sonucunda tespit ettiği zararlı yazılımları kendiliğinden temizleyebilmektedir. ComboFix en yaygın ve güncel zararlı yazılımları silebilir.

Kullanım sırasında ComboFix çalışmasını etkileyecek tüm Antivirus, Antispyware ve Firewall programları kapatmalı yada geçici olarak devre dışı bırakmalısınız. Yazılım, tarama sırasında internet bağlantınızı ve saat biçimini değiştirir tarama bitiminde eski haline sorunsuz geçiş yapar.

Eğer kötü amaçlı yazılımları temizleme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, ComboFix’i tavsiye ederiz.

Uzman kişiler tarafından destek almadığınızda sistem değişikliklerine neden olabilir, bu yüzden programı kullanım konusunda yeterli donanıma sahip deneyimli bir kullanıcıdan yardım almanızda fayda var.

ComboFix yazılımını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

ComboFix İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.