Cep Dünyası

Cristiano Ronaldo ZTE’nin Yeni Reklam Yüzü Oldu

Pinterest LinkedIn Tumblr

Akıllı telefon pazarında kıyasıya rekabet devam ediyor. ZTE’ye bağlı Nubia serisi akıllı telefonlarının reklam yüzü Cristiano Ronaldo olacak!

Çinli firmaların yükselişi büyük dikkat çekiyor ve bu firmalar çok farklı yollarla satış rakamlarını arttırmak için çalışmalar yapıyorlar. Cristiano Ronaldo, Çinli üretici ZTE’nin Nubia markasının reklam yüzü olduğunu Çin’de en popüler sosyal ağlardan olan yeni oluşturduğu Weibo hesabı üzerinden duyurdu.

cr-weibojpg1463860600

Bir süre önce Barselona‘nın en önemli ismi olan Lionel Messi, Çinli teknolji devi Huawei’nin tanıtımı için anlaşma yapan ünlü isim olarak karşımıza gelmişti. İki Çinli şirket arasında iki ünlü futbolcunun da reklam rekabetini arttıracak.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

4 Comments

  1. ZTE ile ilgili başka bir haber daha okumuştum sanki biyerde son hız gelen Çin markalarından birisi kendisi

  2. Reklam için Ronaldo gibi dünyanın en iyi 2 futbolcusundan biri seçilmiş olması, marka adına + yönde etki edecektir. Sırf Ronaldo reklamda oynayacağı için bu telefonları alanlar olacaktır.

  3. Cristiâno Ronaldo cinli Zte icin bence çok olumlu olacaktir bu donem zte firmasini cok duyacagiz bence

  4. Cristiano Ronaldo ZTE’nin Yeni Reklam Yüzü oldu hemde parayı buldu helal olsun adama yetenekleri ile biyerlere gelmeyi bildi.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.