Cep Dünyası

Cristiano Ronaldo ZTE’nin Yeni Reklam Yüzü Oldu

Yazar Eren Can

Akıllı telefon pazarında kıyasıya rekabet devam ediyor. ZTE’ye bağlı Nubia serisi akıllı telefonlarının reklam yüzü Cristiano Ronaldo olacak!

Çinli firmaların yükselişi büyük dikkat çekiyor ve bu firmalar çok farklı yollarla satış rakamlarını arttırmak için çalışmalar yapıyorlar. Cristiano Ronaldo, Çinli üretici ZTE’nin Nubia markasının reklam yüzü olduğunu Çin’de en popüler sosyal ağlardan olan yeni oluşturduğu Weibo hesabı üzerinden duyurdu.

cr-weibojpg1463860600

Bir süre önce Barselona‘nın en önemli ismi olan Lionel Messi, Çinli teknolji devi Huawei’nin tanıtımı için anlaşma yapan ünlü isim olarak karşımıza gelmişti. İki Çinli şirket arasında iki ünlü futbolcunun da reklam rekabetini arttıracak.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

4 Yorum

  • Reklam için Ronaldo gibi dünyanın en iyi 2 futbolcusundan biri seçilmiş olması, marka adına + yönde etki edecektir. Sırf Ronaldo reklamda oynayacağı için bu telefonları alanlar olacaktır.

  • Cristiano Ronaldo ZTE’nin Yeni Reklam Yüzü oldu hemde parayı buldu helal olsun adama yetenekleri ile biyerlere gelmeyi bildi.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.