Davetiye Zarfınızı Seçtiniz Mi?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Aleyna davetiye sitesi aslında birçok insanın davetiye zarfları noktasında bunu küçük bir detay olduğunu görmüştür bu nedenle de siz değerli takipçilerimize düğün zarfları noktasında bir paylaşım yapmak istedik. Düğünler öncesinde herkesin belli bir telaş içerisinde olduğunun farkındayız ve bu telaşta aynı zamanda bazı ince ayrıntıların atlanmasına neden olur. Aslında bu küçük bir detay gibi görünüyor olsa da davetiyelerin bir bütün olduğunu düşünürsek burada davetiye zarflarının da ne kadar önemli bir yeri olduğunu anlayabiliriz. Evet, düğünüze ya da nişanınıza az bir zaman var ve sizin burada yapmanız gereken pek çok hazırlık var. Genelde bayanlar düğün denildiği zaman direk olarak gelinliğe kilitlenir ve bundan sonraki detaylar çok fazla önemli değildir. Burada biz daha çok işin davetiye çeşitleri ve davetiye zarfları tarafını ele almak istiyoruz. Davetiyelerde standart bir sıralama yapılması önemlidir bu nedenle düğün tarihinizden yaklaşık olarak 2 ay öncesinde bu işin çözülmüş olması gerekir çünkü bu küçük gibi görünen ayrıntı aynı zamanda kafa karıştıran bir süreçtir. Çünkü piyasaya baktığınız zaman o kadar fazla çeşit görürsünüz ki bu çeşitler arasında kendinizi kaybedersiniz her yeni bir davetiye modeli aynı zamanda kafa karışıklığının yeni bir parçası olacaktır.

Aleyna davetiye sitesi olarak bizim size önerimiz ilk önce davetiye seçimi için girişime başlamadan www.aleynadavetiye.com sitesini bir incelemeniz inanıyoruz ki sitemize giriş yaptığınız da davetiye modellerini gördüğünüzde kafa karışıklığına neden olmaması için mutlaka birisini seçeceksiniz.

davetiye

Son dönemlerde insanların da aslında davetiye yönünde tercihleri yavaş, yavaş değişmeye başladı eskiden daha çok sade yani beyazlıktan yana davetiye zarfları tercih edilirken bugün bu durumda renklilere doğru kaymaya başladı. Bu durum aslında birazda davetiyelerin renklenmesinin sonucuna bağlı oldu. Eskiden davetiyeler de tek renk üzerineydi çünkü baskı kalitesi de artık tamamen profesyonelleşti örneğin fotoğrafta görmüş olduğunuz bir resmi davetiye üzerinde rahatlıkla oturta biliyorsunuz bu şekilde olunca da davetiyenize uyum sağlaması adına renkli davetiye zarfları tercih edilebiliyor.

Aslında bir anlamda bu yönde olmasının başka bir nedeni de renkli yapıdaki  kişilikler bazı insanlar vardır ki onların hayatları cıvıl cıvıl ve rengarenktir bu rengarenk hayat tarzı aynı zamanda onlarında renk tercihlerini etkilemektedir. Bu tür insanlar davetiyelerini renkli olanlardan seçiyorlar.

Kısaca toparlamak gerekirse isterseniz renkli davetiyeler isterseniz,klasik davetiyeler isterseniz de kristal davetiyeler her konuda aleyna davetiyenin www.aleynadavetiye.com adresinden girip siparişlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz. Üstelik site içerisinde 9 takside kadar ödeme seçeneği de sunulmuş durumda. Aşağıda Aleyna davetiyenin  iletişim adresleri de yer almaktadır.

İLETİŞİM

TELEFON : +9 (0212) 653 80 77

ADRES : Hürriyet Mh. Güngören Sk. No:9 A/1 Bahçelievler/İSTANBUL

Yorum Yapın