Haberler

Doping Fiber İnternet Tüketiciyle Buluşuyor!

Pinterest LinkedIn Tumblr

doping-fiber

Millenicom, dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisi fiber interneti “Doping Fiber İnternet” adını verdiği yeni hizmetiyle tüketiciyle buluşturuyor.

Kampanya kapsamında dört ayrı hızla sunulan Doping Fiber İnternet Kampanyalarında; 20 Mbps’e kadar Sınırsız Fiber İnternet’in tanıtım fiyatı 24 ay boyunca 44,99 TL. Kullanıcılar, Doping Fiber İnternetin yanında isterlerse aylık 15,99 TL ‘a telefon hizmetinden de yararlanabiliyorlar. Üstelik bağlantı ücretleri de hediye.

Millenicom’un sunduğu diğer tarifeler ise şu şekilde: 35 Mbps’ye kadar sınırsız fiber internet ayda 60,99 TL, 50 Mbps’e kadar Sınırsız internet ayda 79,99 TL, 100 Mbps’e kadar sınırsız fiber internet 99,99 TL. 24 ay indirimli olarak sunulan bu paketlerle hız severler internetin keyfini doyasıya yaşayacak.

***35 Mbps’ye kadar ve üstü tarifelerle Doping Fiber İnternet isteyen abonelere fiber satışı, bu hızları destekleyen modemlerin stokları ile sınırlıdır.

Konuyla ilgili daha geniş bilgi almak isteyenler www.doping.com.tr ‘den veya 0 850 333 0 333 Doping Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alabilirler.

TECHNO-LABS

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

2 Comments

  1. ismail boran Reply

    ben 2 hafta önce buluştum kendisiyle, şöyle söyleyeyim, doping hizmetinden zaten memnundum adsl kullanırken, önceki deneyimlerime kıyasla, fiberde doping için kullanıcı sadakati oluşturdum gitti.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.